P.P.H.U. “GIL” Krzysztof Gac i Grażyna Ludwa

Dodaj |

  • O Nas
  • Katalog Produktów

Nasz firma P.P.H.U. “GIL” Krzysztof Gac i Grażyna Ludwa funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Początkowa zajmowaliśmy się tylko produkcją rolborderów i palisad. Od 10 lat specjalizujemy się w produkcji infrastruktury ogrodowej oraz placów zabaw dla dzieci.
Prezntując Państwu naszą stronę internetową z katalogiem produktem pragniemy, aby nasze produkty spełniły oczekiwania i aby trafiły do Państwa ogrodów, gdzie spędzacie wiele czasu.
Place zabaw dla dzieci z przeznaczeniem dla szkół, przedszkoli, spółdzielni mieszkaniowych wykonane są z odpowiednio masywnego materiału. Urządzenia te te spełniają warunki polskich oraz europejskich norm oraz są dopuszczone do użytkowania przez odpowiednie służby.
Posiadamy certyfikat PN-EN-1176 oraz znak bezpieczeństwa B.
Wszystkie urządzenia na placu zabaw zamontowane są na odpowiednich kotwach, aby uniknąć kontaktu urządzeń drewnianych z podłożem. W celu zabezpieczenia urządzeń przed warunkami atmosferycznymi elementy drewniane impregnowane są zanurzeniowo. Dodatkowo zabezpieczamy drewno po ówczesnym zmontowaniu urządzenia lakierem bezbarwnym. Elementy metalowe są ocynkowane lub malowane proszkowo.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pojedyncze urządzenia, jak również zestawy zabawowe o różnym stopniu złożoności, na które posiadamy odpowiednie certyfikaty. Posiadamy certyfikaty wydane przez Instytut Sportu, dokumenty te dostępne są na naszej stronie internetowej oraz do wglądu w siedzibie firmy.
Do produkcji placów zabaw oraz wszystkich innych naszych produktów używamy drewna świerkowego, odpowiednio wysortowanego tak, aby elementy naszych urządzeń były trwałe. Wszystkie elementy wykonane są z drewna bezrdzeniowego, aby uniknąć nadmiernych pęknięć oraz innych defektów drewna.
Wszystkie nasze urządzenia spełniają warunki bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu są zgodne z wszystkimi polskimi i europejskimi normami.
Aby ułatwić Państwu planowanie placów zabaw, zestawiliśmy najpierw pojedyncze urządzenia, które mogą wchodzić w skład zestawu. Następnie zaproponujemy Państwu kilkanaście wzorców placów zabaw, które mogą Państwo ewentualnie zaakceptować w całości lub nanieść zmiany po uzgodnieniu z producentem.
Wszystkie urządzenia powinny posiadać odpowiednie strefy bezpieczeństwa. My jednak, mając na uwadze możliwość zmiany koncepcji w ustawieniu zestawów, ustalamy nową koncepcję z klientem po ówczesnej wizji lokalnej w miejscu planowanego placu.
Najprościej zaplanować plac zabaw na równej powierzchni o odpowiedniej gęstości trawy i odpowiednich gabarytach. Zaplanowaliśmy jednak nasze urządzenia tak, aby nawet na małej powierzchni można było umieścić urządzenia, zachowując warunki bezpieczeństwa.
Na nasze produkty udzielamy 2-letniej gwarancji. Ponadto zapewniamy serwis pogwarancyjny oraz dostęp do oryginalnych części.
Pozostałe nasze produkty: altany, ogrodzenia, stoły, ławy, balkony i inne wykonujemy od samego początku na życzenie klienta. Dopasowujemy się do potrzeb placu, przestrzeni oraz gustu zamawiającego.
Standardowo wszystkie nasze urządzenia impregnujemy zanurzeniowo w impregnacie o nazwie IMPRALIT, który posiada wszelkie certyfikaty i dopuszczenia do użytkowania. Kolor impregnacji jest jednak stały (ciemna oliwka). Po uzgodnieniu z klientem oraz na wyraźne jego życzenia zabezpieczamy drzewo innymi rodzajami impregnatu.
Wysokość upadku w prawie wszystkich urządzeniach nie większa niż 150 cm.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u