Części do maszyn rolniczych, obróbka skrawaniem, wielkopolska, Poznań, Września

P.P.H.U.T. ROLMUS EXPORT – IMPORT Mieczysław Szymkowiak

Dodaj |

O firmie

P.P.H.U.T. ROLMUS Mieczysław Szymkowiak rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku i jest producentem części do maszyn rolniczych różnych typów.

W ofercie firmy znajduje się ponad 1300 podzespołów i części do maszyn rolniczych: kombajnów zbożowych, ziemniaczanych, buraczanych, cukrowych, rozrzutników obornika, kosiarek rotacyjnych, ciągników i wielu innych maszyn rolniczych zarówno polskich jak i produkcji zachodniej. Co roku zwiększamy asortyment części do maszyn.

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja wyrobów o najwyższej jakości. W firmie zatrudniani są wykwalifikowani pracownicy, poza tym kładziony jest duży nacisk na szkolenia pracowników. Jakość produkowanych części do maszyn jest sprawdzana na każdym etapie produkcji. Od 2008 roku posiadamy certyfikat jakości ISO, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że dostarczane przez nas części są wysokiej jakości.

ROLMUS produkuje przede wszystkim części zamienne do maszyn rolniczych. Poza tym świadczy także usługi obróbki skrawaniem. Bogaty park maszynowy pozwala na produkcję także nietypowych wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części do maszyn i nawiązania z nami współpracy

 

Usługi

Firma ROLMUS specjalizuje się w wszelkiego typu pracach obróbki skrawaniem. Przede wszystkim wykonujemy części do maszyn rolniczych. Świadczymy również usługi obróbki skrawaniem . Dzięki sprawnemu zarządzaniu produkcją i przestrzeganiu wysokich norm jakościowych oferujemy usługi najwyższej jakości, spełniające europejskie standardy.

Usługi obróbki mechanicznej : toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie

Do dyspozycji klienta mamy dobrze wyposażony park maszynowy, pozwalający na kompleksowe usługi dla klientów. Jesteśmy otwarci na inne potrzeby naszych klientów, związane z produkcją i obróbką elementów urządzeń mechanicznych dla rolnictwa oraz innych gałęzi przemysłu.

 

Park maszyn

W skład naszego parku maszynowego wchodzą najnowocześniejsze urządzenia:

– tokarki

– frezarki

– prasy

– gilotyny do cięcia blach

– inne maszyny

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u