P.U.H. “TMB” Teresa Wolska

Dodaj |

O Firmie

Firma PUH „TMB” Teresa Wolska jest bezpośrednim dystrybutorem produktów mineralnych z Morza Martwego w Izraelu marki Sea of Spa. Działalność firmy jest bezpośrednią kontynuacją działalności Spółki „PAK” z siedzibą w Polanicy Zdroju, która o d 2006 roku Spółka zaopatrywała w sprowadzane specyfiki ośrodki SPA, sanatoria, gabinety kosmetyczne, itp.

Zakupów w naszym sklepie warto dokonywać ze względu na gwarantowaną profesjonalność usługi, wiarygodność handlową (2 – krotny laureat „Gazeli Biznesu”) oraz najwyższą klasę oferowanych produktów kosmetycznych. Importowane kosmetyki powstają na bazie unikalnych minerałów pozyskiwanych z Morza Martwego, które dzięki połączeniu z witaminami, olejkami i naturalnymi ekstraktami roślinnymi charakteryzują się najwyższą jakością. Cel ten udało się osiągnąć dzięki dużemu naciskowi na badania i rozwój przeprowadzone przez zespół specjalistów – dermatolodzy, biotechnicy i biochemicy światowej klasy.

W swej ofercie posiadamy między innymi produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, w związku z czym zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem oferowanych kosmetyków.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u