P.U.H “Wiwra” W. Pilawa

Dodaj |

O firmie

Szanowni Państwo!

Jesteśmy specjalistyczną firmą dźwigową. Będąc jednocześnie producentem urządzeń dźwigowych specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zadań związanych z likwidacją barier architektonicznych.

Począwszy od koncepcji, projektu budowlanego, wykonując prace budowlane związane z infrastrukturą dźwigów, adaptacją budynków na potrzeby osób niepełnosprawnych dostarczamy i montujemy wszelkiego typu urządzenia dźwigowe. Naszą ofertę uzupełniają platformy schodowe dla osób niepełnosprawnych oraz schody i chodniki ruchome.

Równolegle prowadzony jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, usługi konserwacyjne, modernizacyjne i remontowe na dźwigach własnych oraz produkowanych przez inne firmy. Firma posiada wszelkie wymagane uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.

Jesteśmy w trakcie wdrażania Certyfikatu ISO.

Dostarczamy, montujemy i remontujemy urządzenia dźwigowe również na jednostkach pływających. Posiadamy uznanie jednostki klasyfikacyjnej Bureau Veritas.

Główna siedziba mieści się w Gdańsku przy ulicy Niedziałkowskiego 8c, a serwis dostępny jest na terenie całego kraju. Telefon alarmowy czynny jest przez całą dobę a brygady dojeżdżają w ciągu 0,5 h od zgłoszenia awarii.

Jesteśmy przekonani, że jakością i ceną będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Chcielibyśmy mieć swój udział w satysfakcji naszych klientów oraz kształtowaniu nowoczesnego i przyjaznego człowiekowi otoczenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Oferta

Windy:

– Osobowo-towarowe

– Panoramiczne

– Towarowe

– Szpitalne

  Platformy dla niepełnosprawnych:

  – Pionowe

  – Schodowe

  – Do transportu osób na noszach

Transportery schodowe.

Krzesełka schodowe.

Konstrukcje stalowe szybów.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u