Pałac Odrowążów Manor House – Resort SPA

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O Pałacu
  • SPA
  • Dojazd
  • Galeria

Tu historia łączy się z luksusem, tu goście poczują nowy wymiar SPA, tu każdy odkryje urodę życia.

Posiadłość Manor House znajdująca się w Chlewiskach koło Szydłowca w woj. mazowieckim jest jedną z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce, a której historia sięga XII w.

To magiczne miejsce oferuje wypoczynek w 62 indywidualnie zaprojektowanych pokojach znajdujących się w historycznych budynkach i w nowych stylizowanych obiektach, otoczonych 10ha zabytkowym parkiem ze stawami i licznymi pomnikami przyrody, łączących tradycję z luksusem: w XVI w. Pałacu Odrowążów, XIX w. Stajni Platera oraz Termach Zamkowych. Posiadłość posiada również własną Stadninę Koni z krytą ujeżdżalnią.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

– 53 pokoje i 9 apartamentów stylowo umeblowanych z dostępem do bezprzewodowego Internetu,

– 11 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych,

– Karczmę i Salę Biesiadną z kominkami, w której serwuje się dania kuchni staropolskiej i fusion,

– stadninę koni z krytą ujeżdżalnią,

W dowód uznania za całokształt działań Pałac Odrowążów został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami, tytułami, certyfikatami między innymi:

– „ Złoty Standard w obsłudze klienta’ 2011r,

– „wSPAniałe SPA 2012 i 2007”,

– „EuroCertyfikat” edycja 2011 w kategorii: Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług,

– Przedsiębiorstwo Fair Play 2011 i 2010”,

– Certyfikat „Wiarygodności Biznesowej 2010”,

– „Lider Przedsiębiorczości2011 i 2008”,

– „Krajowy Lider Innowacyjności 2008”,

– „Po Prostu Najlepszy: Pałac-Obiekt Zabytkowy 2007,

– Obiekt SPA 2010,

– Menedżer Polskiego Hotelarstwa 2007 i 2010”,

– „wSPAniałe Miejsce Na Mapie Urody2011 i 2010”.


Manor House proponuje swoim Gościom atrakcyjną ofertę, gdzie przygoda z Wellness & SPA rozgrywa się na poziomie ciała, umysłu i duszy, o nazwie: „Sześć Kluczy do Holistycznej Metamorfozy” opartą na filozofii życia w harmonii z samym sobą i otoczeniem. Składają się na nie:

– Unikalna na skalę Europy Witalna Wioska SPA w skład której wchodzi 9 chat SPA z saunami, beczkami i innymi procedurami wodnymi, gdzie Goście mogą zażywać relaksu pod gołym niebem.

– Wyjątkowy kompleks Łaźni Rzymskich z Basenem nowej Ery, Ery Wodnika – w basenie zastosowano pierwszą w Polsce, a piątą na świecie bezchlorową innowacyjną metodę uzdatniania wody opartą na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra, kąpiel w takiej wodzie nie wywołuje alergii, chroni i pielęgnuje skórę.

– Jedyne w Polsce pokoje Ofuro SPA z własnym programem odnowy.

– Studio Odnowy oferujące szeroki wachlarz zabiegów m.in. terapii energetycznych oraz pakietów zabiegowych połączonych z pobytami.

– Ogród medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy i Piramidą Horusa.

Dodatkowo Goście skorzystać mogą z wielu innych atrakcji m.in. z gry w golfa wodnego, sali fitness, koncertów na Śpiewające Misy i Gongi Tybetańskie itp.

Z Warszawy jedzie się trasą E-77 w kierunku Krakowa, mija Radom i po 30 km w miejscowości Szydłowiec skręca się w lewo i stąd już tylko 10 km do Chlewisk.

Z Łodzi samochodem drogą NR 44 przez Piotrków Trybunalski, Opoczno do Przysuchy gdzie należy skręcić w prawo na drogę 727 i stąd jest 20 km do Chlewisk.

Z Kielc trasą E-77 w kierunku Radomia, a w Szydłowcu skręcić w lewo na drogę 727 i na 10 km są Chlewiska.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u