“Parker Hannifin” Sp. z o.o.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • FIRMA
  • PRODUKTY

Aby sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących rozwiązań z zakresu napędów i sterowań, Parker oferuje najszerszą gamę produktów spośród wszystkich dostawców obecnych na rynku. Stoi za tym doświadczenie w dziewięciu podstawowych dziedzinach: układów hydraulicznych, pneumatycznych, elektromechanicznych, sprzętu do filtracji, urządzeń do kontroli procesów przemysłowych, układów do podawania płynów i gazów, elementów do uszczelniania i osłaniania oraz akcesoriów do klimatyzacji, a także zastosowań w lotnictwie.

Parker przykłada dużą wagę do współpracy ze swoimi klientami, co pozwala nam zaoferować rozwiązania podnoszące wydajność i zwiększające zysk. Firma osiąga to dzięki dostarczaniu wyłącznie najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców. Oznacza to konieczność stałej obserwacji zastosowań użytkowych u klientów, aby opracować nowe, jeszcze skuteczniejsze metody wpływające korzystnie na atrakcyjność i przydatność oferowanych produktów.

Parker nie jest wyłącznie dostawcą produktów. Firma oferuje również usługi o wartości dodanej, pozwalające klientom oszczędzić czas i ograniczyć wydatki. Proszę zapoznać się z sekcją dotyczącą usług o wartości dodanej.

Dział handlowy naszej firmy jest do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu z nami.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u