PARTNER Krzywosz, Szyszko S.J.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • ATUTY BIURA
  • OFERTA

Biuro rachunkowe PARTNER istnieje na rynku od 1995r.

Nasze biuro rachunkowe w Warszawie oferuje rzetelne i sumienne prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Ponadto biuro zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzonej działalności. Naszych klientów informujemy na bieżąco o zmianach w przepisach i przypominamy o terminach podatkowych. Aby oszczędzić Państwu nerwów a równocześnie zdając sobie sprawę tego iż nie zawsze mają Państwo czas na bieganie po urzędach nasze biuro rachunkowe reprezentuje swoich klientów w Urzędach Skarbowych i ZUS-ie, pozostając w stałym kontakcie z tymi instytucjami.

Dodatkowo przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty do Urzędów, na życzenie klienta także zestawienia finansowe i statystyczne. Prowadzimy również obsługę księgową w języku angielskim. W zakresie usług kadrowo płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową od umów o pracę, poprzez deklaracje ZUS i rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników po wypowiedzenia i rozwiązanie stosunku pracy oraz doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych.

Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowo-rachunkowej i kadrowej małych i średnich firm, osób fizycznych, spółek, spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym, szkół, fundacji, sklepów oraz biur turystycznych. W związku z tym iż prowadzimy księgowość firm o zróżnicowanych branżach mamy doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju firm.

Wszystkie rozliczenia i księgowość prowadzone są komputerowo na programach zgodnych z aktualnymi ustawami podatkowymi. Na bieżąco możemy przygotowywać zestawienia księgowe na życzenia klienta.

Kładziemy nacisk na przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm osób zatrudnionych w naszym biurze księgowym. Co w sposób bezpośredni przekłada się na poziom zadowolenia naszych klientów.

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy, można do nas bardzo łatwo trafić.

Na podstawie wieloletniego doświadczenia zauważamy iż pod wieloma względami biuro rachunkowe może być konkurencyjne w stosunku do wewnętrznej księgowości firmy w postaci pracownika:

– ze względu na długoletnie istnienie na rynku mamy styczność ze specyfiką wielorakich firm, w związku z czym zetknęliśmy się z większą różnorodnością i szerszą problematyką na jaką może napotkać klient. To wszystko pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w większym zakresie niż pracownik ukierunkowany jedynie na specyfikę jednej firmy.

– w przeciwieństwie do pracownika zapewne będziemy tańsi gdyż nie trzeba ponosić kosztów stanowiska pracy , kosztów zakupu specjalistycznego oprogramowania, a także kosztów związanych z ciągłym szkoleniem i śledzeniem zmian w przepisach podatkowych i ubezpieczeniach społecznych. Współpracujemy z kancelariami podatkowymi dzięki czemu możemy wymieniać się doświadczeniami w spornych kwestiach podatkowych.

– działalność naszego biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.

– dając nam upoważnienia do reprezentowania Państwa firmy w urzędach, zaoszczędzają Państwo swój czas i jednocześnie zapewniają sobie profesjonalny dialog pomiędzy instytucjami a Państwa reprezentacją co w dużo szybszy sposób pozwala rozwiązać problemy który ewentualnie mogłyby się pojawić.

– wszelkie ewentualne kontrole od strony skarbowej przebiegają w naszej siedzibie, nie ma więc potrzeby dodatkowego przygotowywania dokumentacji a wszystkie wątpliwości wyjaśniane są na bieżąco.

– ponadto jako biuro przejmujemy odpowiedzialność za terminowe przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów, czym już Państwo nie zajmują swojej głowy.

– stosujemy zabezpieczenia transferu danych zarówno tych w komunikacji między nami a Państwem jak również tych przesyłanych do urzędów, tak aby Państwo mieli pewność bezpieczeństwa przekazywanych informacji .

– u nas nie ma problemu związanego z brakiem przepływu informacji w wyniku urlopu pracownika. Zapewniamy zawsze rzetelną informację.

PROWADZENIE:

księgi przychodów i rozchodów

ewidencji przychodów (ryczałtu)

księgi handlowej

prowadzenie księgowości:

– Osób fizycznych

– spółek cywilnych i jawnych

– spółek komandytowych

– spółek z o.o. i S.A.

– fundacji i stowarzyszeń

ZAKRES USŁUG :

– prowadzenie ewidencji środków trwałych

– sporządzanie deklaracji podatkowych

– sporządzanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego

– przekazywanie deklaracji do Urzędów Skarbowych

– powiadamianie o zmianach w przepisach

– doradztwo księgowo – podatkowe

– powiadamianie o zbliżających się terminach rozliczeń

– sporządzanie sprawozdań finansowych

– reprezentacja Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS

DODATKOWE USŁUGI :

– przygotowywanie pism do Urzędów Skarbowych i ZUS

– przygotowywanie różnego rodzaju zestawień księgowych

– opracowanie polityki rachunkowości

– rozwiązywanie problemów księgowych oraz podatkowych

– doradztwo w zakresie rozpoczęcia działalności

PROWADZENIE SPRAW PRACOWNICZYCH :

– rozliczenia z ZUS

– rozliczenia z Urzędem Skarbowym

– przygotowywanie list płac

– prowadzenie spraw kadrowych

– przygotowywanie deklaracji rocznych

INNE :

– wyprowadzanie zaległości

– doradztwo podatkowe

– doradztwo w zakresie rozpoczęcia działalności


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u