Partnerzy

Platforma KatalogPrzedsiebiorstw.pl współpracuje z wieloma firmami, instytucjami, organizacjami. Jeśli są Państwo zainteresowani trwałą współpracą z serwisem – zapraszamy do kontaktu!


Lista Partnerów Strategicznych

  SushiForum.pl


SushiForum.pl to najciekawsza propozycja serwisu związanego z kuchnią japońską. Forum przedstawia szereg dyskusji związanych z sushi.


mBrokers.pl


mBrokers.pl został wdrożony na wzgląd potrzeb polskich internautów w odpowiedzi na potrzebę poszukiwania przez nich rzetelnych informacji w zakresie wszelako rozumianych finansów. Jednocześnie portal kładzie szczególny nacisk, na dostarczaniu bieżących informacji z sektora gospodarki, ekonomii i polityki. Prócz informacji z sektora finansów, portal skupia się na dostarczaniu internautom bieżących wiadomości kapitałowych. Wskazuje, jak również kieruje użytkowników w możliwe formy inwestycji, które mają na celu odnotowanie zysku w określonym terminie. Naszym użytkownikom oferujemy również szeroką gamę produktów finansowych, ale również porady prawne oraz konsulting, czyli doradztwo dla firm.


Biznes-Desk.pl


Portal biznes-desk.pl jest serwisem dla biznesu. Przedstawiamy bardzo ciekawe artykuły i porady dotyczące zarządzania firmą oraz innych aspektów prowadzania działalności. Za naszym pośrednictwem można przygotować szkolenia dla poracowników, wybrać obiekty szkoleniowe.

Masz swój biznes? Zamów bezpłatny newsletter a będziemy Cię informować o nowościach na portalu. Zobacz jak łatwo rozkręcić własną firmę.


AutoFlesz.pl


Magazyn motoryzacyjny AutoFlesz.pl to przede wszystkim testy samochodów, nowości, porady, LPG, CNG, ekologia, tuning, oleje i wiele, wiele więcej!
Sprawdź nas.


Lista Partnerów Medialnych

  Edustacja.pl to


Największa baza kursów i szkoleń w Polsce zawierająca niezbędne informacje o rynku szkoleń, dostawca najlepszych ofert szkoleniowych renomowanych firm jak również wyszukiwarka trenerów, ośrodków i firm szkoleniowych z całej Polski.

Największy sklep z gotowymi kursami on-line – e-learningowa forma szkoleń jest idealna dla osób, które bardzo cenią sobie swój własnych czas, preferują indywidualną naukę oraz wygodę. Obecnie w naszym sklepie mamy ok. 900 e-szkoleń w 30 kategoriach tematycznych takich jak: języki obce, sprzedaż, marketing, umiejętności osobiste czy księgowość. Szkolenia dostępne są w 4 językach obcych: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Dostawca usług e-learningowych świadczący kompleksową obsługę (administracja platformą, zarządzanie uczestnikami, raportowanie, ewaluacja) przedsiębiorstw w zakresie e-learningu. Autorski frame work pozwala na tworzenie bardzo zaawansowanych ekranów szkoleniowych.

  Doradca-UE.pl


DORADCA-UE.pl to portal informacyjno-doradczy poświęcony tematyce Unii Europejskiej oraz wszelkim formom zewnętrznego finansowania przedsiębiorstw, w szczególności zaś, możliwościom uzyskania dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich.

DORADCA-UE.pl to innowacyjne narzędzie mające na celu ułatwienie kontaktu między osobami zainteresowanymi pozyskaniem Funduszy Europejskich a podmiotami świadczącymi profesjonalne usługi w zakresie ich pozyskiwania oraz rozliczania. Portal DORADCA-UE.pl pomoże Państwu sformułować prawidłowe zapytanie ofertowe dotyczące Funduszy Europejskich, a następnie umożliwi przekazanie zapytania do szeregu Firm Doradczych.

Poza wyszukiwarką dotacji oraz wyszukiwarką firm i instytucji doradczych na łamach portalu DORADCA-UE.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje o bieżących konkursach, szkoleniach i konferencjach. Portal DORADCA-UE.pl jest też bogatym źródłem wiedzy na temat alternatywnych wobec Funduszy Unijnych, źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Portal DORADCA-UE.pl ściśle współpracuje ze specjalistami z branży doradztwa gospodarczego, przede wszystkim z firmą DC Consultant Centrum Analiz i Ekspertyz Ekonomicznych Sp. z o.o., która zajęła 1 miejsce pod względem liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania wśród dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw w VI Ogólnopolskim Rankingu Najskuteczniejszych Firm Doradczych na rok 2010 opublikowanym przez Magazyn “Fundusze Europejskie”.


ilogistyka.pl


ilogistyka.pl to portal dedykowany branży transportowo-spedycyjno-logistycznej.

Wydawcą ilogistyka.pl jest firma MJ Media Sp. z o.o., która wydaje także czasopismo ,,Fundusze Europejskie”. Twórcą i pomysłodawcą portalu jest Marek Szymański, wieloletni redaktor naczelny czasopisma ,,Eurologistics”. Ilogistyka.pl chce wspierać ludzi logistyki dostarczać im informacje takie jak oferty pracy i szkoleń, artykuły o praktycznych aspektach logistyki, raporty o rynku.

FinanceGold


Serwis FinanceGold.pl jest wortalem informacyjnym zbierającym informacje ze świata finansów i ekonomii. Publikujemy kilkadziesiąt nowych informacji dziennie z odnośnikami do źródłowych serwisów.


CityWroc.info


Portal citywroc.info to nowoczesny serwis dla osób, które Wrocław postrzegają jako miasto pełne możliwości oraz chcących być na bieżąco z największymi inwestycjami realizowanymi w stolicy Dolnego Śląska. Serwis szczegółowo opisuje wrocławskie inwestycje, a także regularnie zamieszcza najświeższe informacje na ich temat. Citywroc.info to także możliwość zapoznania się ze wszystkimi ważniejszymi wydarzeniami jakie mają miejsce w tym dynamicznie rozwijającym się mieście.

Twórcy portalu to osoby, które chcą się przyczynić do promocji miasta, a także pokazać, że nowoczesne inwestycje mogą nie tylko wzmocnić ekonomiczną pozycję miasta, ale też uczynić Wrocław miejscem dla ludzi „z pomysłem na życie”. Zespół tworzący serwis stale się poszerza, a dołączają do niego ludzie w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami. Dzięki temu citywroc.info może zaoferować wiadomości z wielu obszarów życia Wrocławian, a także dociera do coraz szerszej grupy Internautów.

Remontuj.pl

Remontuj.pl jest serwisem internetowym pośredniczącym w usługach i zleceniach remontowo, budowlano – wykończeniowych. W Remontuj.pl każdy może szybko i łatwo znaleźć fachowca lub ekipę remontowo-wykończeniową. Fachowcy natomiast mogą założyć profil i poszukiwać nowych zleceń.W Remontuj.pl zarejestrowanych jest ponad 9000 fachowców i ekip remontowych z całej Polski. Remontuj.pl posiada także największą giełdę zleceń remontowo wykończeniowych w Polsce, których w portalu pojawia się ponad 1000 miesięcznie.Nasz dział Obsługi Klienta dokładnie sprawdza wszystkie referencje zamieszczane w portalu przez fachowców w bezpośredniej rozmowie telefonicznej z byłym pracodawcą...
MaDo Szkolenia

MaDo Szkolenia to firma kierowana przez młody i kreatywny zespół z dużym doświadczeniem w organizacji szkoleń. Jesteśmy firmą nowoczesną, cechuje nas profesjonalizm, wysoki standard świadczonych usług, odpowiedzialność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.Głównym przedmiotem działalności firmy jest organizacja szkoleń otwartych, zamkniętych, konferencji, kursów oraz specjalistycznych szkoleń językowych. Dodatkowym zakresem działalności firmy MaDo jest kompleksowa obsługa szkoleń.Wskazując kierunki rozwoju, chcemy stać się partnerem w drodze do sukcesów naszych Klientów poprzez organizację szkoleń z następujących bloków tematycznych:- Budownictwo / Nieruchomości- Finanse publiczne/Administracja- Ochrona środowiska- Prawo/Prawo pracy / Kadry- Przemysł- Rachunkowość / Finanse / Podatki- Służba zdrowia / Farmacja- Transport/Logistyka/CłoDzięki doskonalej znajomości rynku i współpracy ze znakomitymi specjalistami z całego kraju mającymi duży autorytet w branży, nasze oferta dostosowana jest do potrzeb naszych klientów. Udział w szkoleniach umożliwia uczestnikom podnoszenie kwalifikacji na wielu obszarach. Wiedza pozyskana na naszych szkoleniach nadaje się do natychmiastowego wykorzystania i wspiera realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa..
  UrodoweForum.pl

Portal nie tylko na kobiet. Dyskusje i wskazówki dotyczące urody i mody w jednym miejscu. Pokaż innym rozwiązanie ich problemów.

TaniaChata.pl – Porównywarka cen materiałów budowlanych


TaniaChata.pl jest budowlaną porównywarką cen. W serwisie prezentowane są oferty sklepów internetowych, detalicznych punktów sprzedaży, hipermarketów budowlanych oraz składów budowlanych. Asortyment serwisu to przede wszystkim materiały budowlane znanych producentów oraz materiały wykończeniowe.
Serwis powstał z myślą o tych, którzy nie chcą przepłacać realizując swoje marzenia. Głównym zamysłem serwisu TaniaChata.pl jest pomóc znaleźć i wybrać określony produkt a w kolejnym kroku wskazać miejsce w którym można ten produkt kupić. Serwis wskazuje lokalizacja sklepów w których produkty są dostępne bądź kieruje bezpośrednio na stronę sprzedawcy. Użytkownik poszukujący materiałów budowlanych i produktów do budowy domu bez problemu znajdzie miejsce w swojej okolicy w którym będzie mógł dokonać zakupu.
Serwis TaniaChata.pl to również baza renomowanych i cenionych marek oraz producentów materiałów budowlanych. W ten dajemy kolejną z możliwości na odszukanie produktów określonej firmy a następnie zlokalizowanie ich w swoim mieście lub regionie.


Jan-Majster.pl


Sklep internetowy www.jan-majster.pl należy do grupy portali zarządzanych i będących własnością firmy Nevicom. Firma powstała w 2008 roku w Bydgoszczy.

Oferujemy produkty budowlane, w szczególności chemię dla budownictwa. Współpracujemy z renomowanymi i prężnie działającymi na polskim rynku producentami. Oferta sklepu skierowana jest do fachowców budowlanych i inwestorów indywidualnych. Zasięgiem swoim obejmujemy całą Polskę. Zamówione towary dostarczamy w jak najkrótszym terminie.

Sukcesywnie poszerzamy ofertę handlową o kolejne produkty. Produkty są najwyższej jakości, przetestowane na wielu budowach na całym świecie.

Opierając się na nowoczesnych technologiach oraz sprawdzonych metodach tworzenia i wdrażania projektu informatycznego, gwarantujemy wysoką niezawodność finalnego produktu, jakim jest nasz sklep internetowy.

Łączymy sprzedaż z podbudową merytoryczną. O oferowanych w sklepie produktach możecie Państwo przeczytać więcej za pośrednictwem specjalnej zakładki, kierującej na profesjonalne strony poświęcone interesującej tematyce.

ChemiaBudowlana.info


Portal wiedzy, poświęcony tematyce chemii budowlanej. W portalu: działy tematyczne, dział dedykowany fachowcom, porady, czytelnia, baza produktów, wieści z branż

eFachowiec.info


Darmowa gazeta budowlana w wydaniu elektronicznym

  KojotyBiznesu.pl


Kojoty Biznesu to portal skupiający świeże informacje na temat rozwoju i budowania szeroko rozumianej przedsiębiorczości. W swojej misji ma być pomocny dla osób pragnących podjąć się realizacji działań na rzecz stabilnej działalności biznesowej. Serwis zawiera dużą ilość wiedzy przedstawionej w jasny i czytelny sposób przydatnych w tworzeniu małego i średniego biznesu.

Eksperci, z którymi współpracujemy posiadający doświadczenie w ramach różnorodnych dziedzin związanych z biznesem kreują wysoki poziom jakościowy artykułów i informacji prasowych zamieszczanych w ramach wszystkich działów portalu. Kluczowym celem jaki realizują Kojoty Biznesu jest profesjonalna pomoc osobom nastawionym na aktywność biznesową.


Qbusiness.pl


QBusiness.pl – Biznesowy Serwis Informacyjny jest internetowym źródłem informacji gospodarczych: aktualności, opinii, komentarzy i wypowiedzi ekspertów, wywiadów z ciekawymi osobami, informacji o inwestycjach, firmach i ich ofertach, menedżerach, profesjonalnych raportów tematycznych oraz specjalistycznych artykułów z zakresu rynku pracy, prawa i finansów.

QBusiness.pl to nie tylko kanał przekazywania wiadomości, ale także wirtualne miejsca, gdzie można uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów w bieżącej działalności, nawiązać nowe kontakty biznesowe, zapoznać się z interesującymi ofertami firm, można także skorzystać z porad prawnych, bazy użytecznych kontaktów, kalendarium konferencji, seminariów i szkoleń. Nasz klub biznesu prowadzi aktywną działalność, organizujemy zarówno duże mixery biznesowe jak i mniejsze koktajlowe spotkania tematyczne. Portal został utworzony w czerwcu 2008 roku przez Agencję Informacyjną QBusiness Media.


Inwestycje w Innowacje


Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą komunikacji biznesowej. Celem portalu jest promocja innowacyjności, kreatywności oraz Przedsiębiorczości.

Serwis łączy inwestorów z podmiotami (firmami oraz osobami fizycznymi) poszukującymi kapitału.


  Forex-Equity.com


Serwis internetowy www.forex-equity.com testuje i ocenia najlepszych traderów giełdy walutowej Forex, dzięki temu jest w stanie tworzyć portal z rankingami kont zarządzanych Pamm. Nie wielu jest traderów, którzy generują regularne zyski dlatego właśnie znalezienie tego najlepszego nie jest prostą sprawą. Konta Pamm istnieją od kilku lat na rynku Forex i jest to całkowicie rewolucyjny sposób na inwestowanie swojego kapitału z pomocą doświadczonych traderów. Dodatkowo portal ten udostępnia automatyczne strategie inwestycyjne na platformy Forex MetaTrader 4, Szkolenia oraz przydatne informacje o giełdzie walutowej Forex.

Real Estate News


Real Estate News – portal informacyjny poświęcony rynkowi nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce, w którym czytelnicy znajdą aktualne wiadomości, opinie i wypowiedzi ekspertów, raporty, informacje o inwestycjach, menedżerach, kontakty i oferty.

Portal należy do Agencji Informacyjnej QBusiness Media.


  Strefa-Hostess.pl


Hostessy z całej Polski. Znajdź hostessę w każdym mieście. Dołącz do największej społeczności hostess w sieci.


  Job-tech.pl


Umożliwia pracodawcom wyszukanie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Stwarza nowe możliwości dla osób poszukujących pracy, które pragną się rozwijać zawodowo, pracować z pasją, pokierować swoją karierą, dążyć do wyznaczonych celów.


  SzukajEksperta.com


Serwis SzukajEksperta.com jest największą polska baza ekspertów, charakteryzujących się specjalistyczną wiedzą z różnych dziedzin nauki. Celem serwisu jest kojarzenie przedstawicieli biznesu ze specjalistami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą wesprzeć różnorodne projekty. Informacje o ekspertach i ich zainteresowaniach naukowych gromadzone są w formie ich publikacji naukowych, opisów prac badawczych, wniosków patentowych itp. Na tej podstawie, przy wykorzystaniu innowacyjnych algorytmów typu Text Mining, wyszukiwani są specjaliści, których profil najlepiej pasuje do konkretnego zlecenia Klienta.


  Przedstawiciele.pl

Umożliwia pracodawcom wyszukanie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Stwarza nowe możliwości dla osób poszukujących pracy, które pragną się rozwijać zawodowo, pokierować swoją karierą, dążyć do wyznaczonych celów.


  OcenaGospodarstwa.pl


Niniejszy Projekt polega na „Stworzeniu platformy oraz wdrożeniu e – usługi badania minimalnych wymagań wzajemnej zgodności” dofinansowanego w ramach „Funduszy Europejskich – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Dotacje na innowacje”.


  Serwis www.fundacje.org


Serwis www.fundacje.org powstał po to by w jednym miejscu mogli Państwo znaleźć kompedium wiedzy o Fundacjach, Stowarzyszeniach i innych Organizacjach Pożytku Publicznego. Łatwe wyszukiwanie, przejrzysta nawigacja, możliwość wsparcia on-line wybranych stowarzyszeń lub bezpośredniego przekazania 1% podatku sprawia, że serwis www.fundacje.org jest głównym źródłem informacji o Fundacjach, Stowarzyszeniach i innych Organizacjach Pożytku Publicznego.


  AVENHANSEN Sp. z o.o.


Profesjonalna firma szkoleniowa AVENHANSEN Sp. z o.o. tworzy dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności biznesowych. Dbamy o jakość oferowanych usług oraz zapewniamy kompleksową obsługę.

Szkolimy m.in. z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji. Doradzamy i pomagamy. Dobieramy najlepszych trenerów do realizacji powierzonych nam zadań.

Zapraszamy na nasze szkolenia, gdzie wysoka jakość łączy się z rozsądną ceną. Wiemy , że ciekawie i inspirująco prowadzone zajęcia, dobra atmosfera i komfortowe warunki są ważne dla każdego.

AVENHANSEN organizuje efektywne szkolenia w miłej atmosferze, ponieważ najważniejszym celem jest zadowolenie Klientów i działanie z pasją.


  MultiTrain


Głównym zadaniem MultiTrain jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej ze wsparciem działań marketingowych promujących nowoczesne koncepcje i technologie. Połączenie doświadczenia, sprawności organizacyjnej i otwartość na potrzeby naszych klientów umożliwia efektywne działanie i tworzenie spotkań na wysokim poziomie. Nieustannie doskonalimy się w znajomości branży oraz śledzimy trendy, technologie i mechanizmy rządzące biznesem.


  Czas Zamieszkac.pl


Portal CzasZamieszkac.pl to ogólnopolski serwis ogłoszeń nieruchomości. Powstał z myślą o tych, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość jak i również dla tych którzy szukają własnego lokum. Portal dostosowany jest do współpracy z agencjami i biurami nieruchomości, udostępniając im szereg narzędzi pozwalających kompleksowo promować swoje oferty nieruchomości. Baza kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń nieruchomości wciąż się powiększa i każdy może znaleźć coś dla siebie.


  ePorady24.pl


Porady prawne on-line, opinie prawne, pisma procesowe, pozwy. Kategorie: prawo pracy, spadkowe, rodzinne, cywilne, karne i inne – artykuły, pytania i odpowiedzi. W serwisie także praktyczne eBooki (poradniki w formacie PDF).


  Agroplony – Portal Rolniczy


Portal rolniczy prezentujący nowości rolnicze oraz informacje dla rolników. W portalu zaprezentujesz firmę oraz dodasz ogłoszenie ZAPRASZAMY.

  PIAGRO.PL


Platforma informacyjna AGRO:
-przedstawia najświeższe informacje dla rolników z kraju i ze świata
-prezentuje usługi i produkty rolnicze
-kojarzy kupujących i sprzedających


  Walbrzyszanie.pl


Serwis mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Profesjonalne forum oferujące dyskusje o Wałbrzychu na wysokim poziomie.


  Ogniwo.net


Ogniwo.net. Serwis jest skierowany do osób poszukujących kontaktów biznesowych; umożliwia nawiązywanie kontaktów, wymianę doświadczeń i pomysłów oraz poszukiwanie pracy i pracowników. Możliwe jest wyszukiwanie i przeglądanie ciekawych ofert pracy (codziennie kilkanaście tysięcy ofert!) oraz umieszczanie bezpłatnie ogłoszeń    rekrutacyjnych. Rejestracja w serwisie odpowiada de facto umieszczeniu w sieci swojego CV, które będzie dostępne dla pracodawców odwiedzających Ogniwo.net.

Artykuł o Portalu >>


 

ExtraProdukt.pl


Extraprodukt.pl to portal nowości, które wchodzą na rynek. Prawdziwe opinie Użytkowników, testy i recenzje produktów. Zanim coś kupisz przeczytaj o tym na www.extraprodukt.pl.

Poza tym w serwisie codziennie nowe konkursy.


 

Rolnicze24.pl


Rolniczy Serwis Ogłoszeniowy rolnicze24.pl jest jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów tego typu w Polsce. Dzięki ciekawym ogłoszeniom rolniczym, reklamom firm, odwiedza nas blisko 180 000 unikalnych użytkowników związanych z branża rolniczą.


  Florystyka24.pl


Serwis florystyczny poświęcony dekorowaniu i pielęgnacji ogrodów, układaniu bukietów oraz wszystkim związanym z florystyką.


Absolvent.pl


Absolvent.pl – Innowacyjny portal pracy dla studenta i absolwenta. U nas, na wyciągnięcie ręki dostępne są praktyki studenckie, staże dla studentów oraz pierwsza praca dla absolwentów.

SaleBiznesowe.pl


SaleBiznesowe.pl – to portal, który skupia obiekty konferencyjne i szkoleniowe z całej Polski. Wyposażony jest w funkcjonalną i zaawansowaną  wyszukiwarkę, która znacznie usprawnia poszukiwania odpowiedniego obiektu w dowolnym województwie.

Ponadto serwis SaleBiznesowe.pl udostępnia też bazę firm, które zajmują się przygotowaniem oraz obsługą konferencji, wyjazdów integracyjnych, bankietów i wszelkiego rodzaju eventów.

Na łamach portalu publikowane są również aktualności z branży MICE.


  Skupowicz.pl


Portal o tematyce rolnej, a także przetwórstwie rolno – spożywczym. To również najnowsze informacje gospodarcze, aktualne ceny żywca i produktów rolnych, ponadto można tu zapoznać się z ciekawymi artykułami i poradami na temat możliwości uzyskania dopłat unijnych.


  Fx-Trader.pl


Fx-Trader.pl to serwis stworzony przez traderów walutowych z wieloletnim doświadczeniem. Dostarcza najwyższej jakości analizy rynkowe o bardzo dużej skuteczności, trafia w potrzeby osób, które chcą pomnożyć swój kapitał.


Partnerskie Portale:

– Biznes-Warszawa.com – przegląd i baza firm z Warszawy i okolic z każdej branży,

– KrakowskieFirmy.net, czyli wszystkie firmy z Krakowa w jednym miejscu,

– BiznesWroclawski.net – tylko wrocławskie przedsiębiorstwa.

Polecamy Fora:

– Najlepsze forum osiedlowe we Wrocławiu. Forum mieszkańców Jagodna i okolic.

Pozostali Partnerzy:

Pielęgniarka Kraków

– Firma Optimum posiadająca w swojej ofercie foropter, dioptromierzy, lampy szczelinowe.

– Przedsiębiorstwo RanSigma promuje się jako firma skupująca oleje przepracowane i odbierająca zużyty olej.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u