Paulina Design

Dodaj |

O firmie

Paulina to najlepszy grafik, który od 5 lat zajmuje się zawodowym projektowaniem grafiki użytkowej, która posiada bardzo liczne zastosowania w Internecie. Zasadniczy teren obsługi stanowią Warszawa oraz Kraków. Projektantka stron w pracy twórczej koncentruje się głównie na celach biznesowych i reklamowych, wskazywanych przez Klientów. Posiadając doświadczenie jako web designer, trudni się sporządzaniem grafiki użytkowej do serwisów WWW, a także do poligrafii, identyfikacji wizualnej i prezentacji multimedialnych. Ponadto jako dobry grafik freelancer wykonuje projekty aplikacji marketingowych, szkice logotypów, typowe projekty poligraficzne, wizytówki, a także zajmuje się wszechstronnym wdrażaniem stron WWW do systemu WordPress.
Grafik ma przygotowaną także wyjątkowo korzystną ofertę dla tych osób, które potrzebują uniwersalnych i niskobudżetowych projektów. W wariancie ekonomicznym Klient ma szansę otrzymać doskonałe rozwiązania o wysokiej funkcjonalności, oparte o bezpłatny system WordPress, uzupełniony o autorskie szablony.
Tworzone dotychczas strony internetowe były zamawiane przez rozliczne firmy usługowe i znane instytucje. Paulina posiada na swoim koncie realizację dużych projektów, na rzecz znanych firm usługowych, a także dużych sieci handlowych. Realizuje również serwisy dla branży turystycznej i rekreacyjnej oraz portale ogłoszeniowe, sklepy internetowe. W portfolio dostępnym na stronie WWW można obejrzeć także stworzone reklamy internetowe, najciekawsze projekty logo, ulotki promocyjne i pozostałe projekty: kliknij.
Wynagrodzenia za projekty są negocjowane indywidualnie i zależą od wkładu pracy i czasu poświęconego na realizację konkretnego zlecenia. W ofercie odnaleźć można ciekawe projekty tworzone zgodnie z wytycznymi Klienta. Ciekawie zaprojektowany serwis WWW plus skuteczne pozycjonowanie stanowią gwarancję sukcesu. Zapraszam do współpracy.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u