PBS DGA Spółka z o.o.

Dodaj |

O firmie

Instytut PBS DGA został założony w 1990 roku i należy do czołówki firm badawczych działających na polskim rynku. Oferuje pełny zakres badań opinii i rynku. W 2006 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi doradcze, korzystając ze wsparcia firmy konsultingowej DGA, która zakupiła część udziałów PBS.

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas badania stanowiły praktyczne wsparcie dla działań marketingowych naszych Klientów. Dostarczamy rozwiązań indywidualnych i jak najlepiej dostosowanych do ich potrzeb. W ścisłej współpracy z Klientami poszukujemy optymalnych rozwiązań biznesowych.

Początki działalności firmy były ściśle związane z analizą zagadnień społecznych, lecz bardzo szybko poszerzyliśmy zakres działalności o badania marketingowe. Obecnie do grona naszych największych klientów należą wiodące przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej, finansowej, medialnej oraz dóbr szybkozbywalnych (FMCG) i trwałych. Kontynujemy także naszą aktywność w dziedzinie badań społecznych i politycznych. Przeprowadzamy sondaże wyborcze, ewaluacje programów społecznych i badamy nastroje Polaków.

 

Obszary badań

Dobra trwałe

Energetyka

Finanse i ubezpieczenia

FMCG

Rynki pracy – Human Capital Business

Handel hurtowy i detaliczny

Media / Public Relations / Reklama

PBS Medical

Telekomunikacja

Transport i turystyka

 

Biuro w Warszawie

01-523 Warszawa

ul. Śmiała 31a

Tel.: (48-22) 592 61 61

Fax: (48-22) 592 61 62

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u