PER – EKO Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • NASZE PRODUKTY

Od 2002 roku Przedsiębiorstwo PER-EKO zajmuje się produkcją kotłów na paliwa stałe. Naszym priorytetem jest ciągłe udoskonalanie oferowanych przez nas produktów tak, aby spełniały oczekiwania naszych klientów. Oprócz ekonomiczności zużycia paliwa i funkcjonalności kotłów, coraz większe znaczenie ma wysoki komfort obsługi, utrzymanie stabilnej temperatury w budynku, wydłużenie okresu stałopalności oraz redukcja emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Już na etapie projektowania żółtych kotłów szczególną uwagę zwracamy na ich wysoką funkcjonalność, bezawaryjność i niski koszt eksploatacji.

Wykorzystując solidne zaplecze terenowe, produkcyjne i techniczne produkujemy nowoczesne konstrukcje, które pozwalają obniżyć zużycie paliwa nawet do 30% względem tradycyjnych rozwiązań.

Wprowadzamy autorskie, zastrzeżone w Urzędzie Patentowym rozwiązania techniczne, które testujemy we własnym laboratorium. Również współpraca z Politechniką Częstochowską w zakresie badań nad wytrzymałością materiałów używanych do budowy kotłów PER-EKO pozwala nam utrzymywać ich wysoką jakość. Dzięki regularnym badaniom, pracy laboratoryjnej oraz wyposażeniu kotłów w inteligentne systemy sterowania, nasze konstrukcje zyskały wysoką sprawność i stałopalność (czyli dłuższą pracę bez uzupełniania opału).

W ofercie PER-EKO znajdują się urządzenia grzewcze, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika kotła na paliwa stałe, zarówno pod względem ceny jak i funkcjonalności. Szeroki asortyment obejmuje zarówno kotły proste o sprawdzonej przez lata budowie, jak również innowacyjne konstrukcje będące jednymi z najtańszych w eksploatacji, przy zachowaniu najwyższego komfortu obsługi kotłów węglowych.

Seria KSW

Seria KSW PLUS

Seria KSW PLUS TOP

Seria KSX

Seria KSD

Seria KSR/KSRM

Seria KSP Duo

Kotły dużej mocy


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u