Perfumeria Ambrozja

Dodaj |
  • O NAS
  • ZAPACHY
  • PIELĘGNACJA

Ambrozja – odwieczny nektar bogów, zapewniający wieczną młodość i nieśmiertelność. Wprowadziliśmy luksusowe kosmetyki dopełnione markami niszowymi, by w ten sposób zafascynować tym, co jest synonimem dobrego smaku i wyrafinowanej elegancji.

Początki Perfumerii miały miejsce w szalonych lat 90-tych ubiegłego stulecia. Od samego początku wybór prezentowanych marek skierowany jest do świadomego, wymagającego klienta, ceniącego nie tylko jakość, ale również koncepcję, estetykę i filozofię firmy. Ambrozja jest odzwierciedleniem naszego wyobrażenia o życiu pełnym smaku, którego sensem jest sprawienie przyjemności i dowartościowanie każdego kupującego.

Dziś Ambrozja zaprasza w podróż po świecie zmysłów, w świat perfum niosących czar, magię najbardziej ekskluzywnych, niepowtarzalnych marek, dostępnych tylko w wyselekcjonowanych miejscach na świecie. Nie brak również najlepszych pielęgnacji cofających w widoczny sposób wskazówki upływającego czasu.

Produkty dostępne w Ambrozji tworzone są przede wszystkim tradycyjnymi metodami, w połączeniu z najnowszą technologią, z wielką dbałością i troską o człowieka, a co za tym idzie środowisko, w którym dano nam żyć.

Aurelia Burzan – Adamska, Kamil Adamski

     
     


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u