PHU Malinowski

Dodaj |

O firmie

P.H.U. MALINOWSKI jest firmą zajmującą się Międzynarodowym Transportem Drogowym z siedzibą w Sulejówku k/Warszawy jest przedsiębiorstwem prywatnym będącym własnością pana Ireneusza Malinowskiego . Firma działa od 1991 roku.

Pierwszy tabor to trzy ciągniki siodłowe z naczepami plandekowymi . W latach 2000 ? 2005 tabor rozszerzono do dwunastu zestawów w tym trzy zestawy chłodnicze . Przełom w rozwoju nastąpił w roku 2006 kiedy to postawiliśmy przede wszystkim na transport chłodniczy w związku z tym zakupiliśmy nowe ciągniki marki DAF XF 105 Euro 5 oraz nowe naczepy chłodnie.

W ciągu trzech lat staliśmy się godni zaufania w zakresie transportu w kontrolowanej temperaturze. Zaowocowało to współpracą z renomowanymi firmami w kilku krajach. Dzisiaj nasze zestawy kursują regularnie po drogach Europy i Azji. Specjalizujemy się w transporcie towarów wrażliwych i łatwopsujących tzn. owoców i warzyw, produktów mlecznych oraz środków medycznych. Obecnie nasz tabor w transporcie międzynarodowym stanowi dwadzieścia zestawów chłodniczych oraz cztery plandekowe.

Od 2008 roku zajmujemy się również transportem krajowym specjalistycznym.

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do poszczególnych działów naszej strony www :

Handel i wynajem

Transport ciężarowy

Prace rozbiórkowo-budowlane

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u