PHU Pol-Serwis. Barbara Wiśniewska

Dodaj |

O nas

Firma POL-SERWIS istnieje na rynku stolicy Dolnego Śląska od 7 lat, jednak działalnością obejmuje teren całego kraju.

Ściśle współpracujemy z grupą IPCleaning, która jest liderem na międzynarodowym rynku urządzeń czyszczących – wysokiej klasy maszyny do czyszczenia, niezawodne, produkowane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologi.

Oferujemy szeroki asortyment urządzeń czyszczących o bardzo dobrej jakości i przystępnych cenach m.in. myjki ciśnieniowe, profesjonalne odkurzacze przemysłowe, maszyny do mycia podłóg, szorowarki i polerki, zamiatarki i wiele innych. Konsultujemy, doradzamy uwzględniając oczekiwania klienta. Prowadzimy darmowe prezentacje w firmie i u odbiorcy.

Zachęcamy do zakupów w systemie ratalnym i leasingowym na doskonałych warunkach bez pierwszej wpłaty, umowy podpisujemy w firmie co pozwala na szybką dostępność i użytkowanie wybranego produktu bez wykładania gotówki.

POL-SERWIS jest autoryzowanym serwisem technicznym, solidnie, profesjonalnie naprawiamy maszyny i urządzenia czyszczące, zawsze na czas i w systemie ciagłym (dni wolne i święta), zapewniamy transport i szybką dostępnośc części zamiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, elementy nietypowe i niedostępne dorabiamy.

W trosce o klienta “pilotujemy” sprzedane produkty – przeglądy, doradztwo i konsultacje w zakresie eksploatacji. Naszymi stałymi klientami są znane i renomowane podmioty gospodarcze ja również klienci indywidualni.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u