PHU “Pol-Wag” Małgorzata Wieleba

Dodaj |

O nas

Firma POL-WAG powstała w 1991 r. Od samego początku w naszej ofercie znajdowały się kasy sklepowe SHARP oraz wagi produkcji krajowej. Z chwilą wejścia w życie ustawy VAT w 1993 r. jako jedna z pierwszych firm na terenie naszego województwa rozpoczęliśmy sprzedaż i dystrybucję kas SHARP z modułem fiskalnym.

Dzisiaj w ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama wag sklepowych, laboratoryjnych, przemysłowych i samochodowych, kas i drukarek fiskalnych, komputerów oraz systemów kopiujących a także specjalistyczne oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmami handlowymi.

POL-WAG to autoryzowany przedstawiciel takich firm jak: SHARP, TORELL, FAWAG, AXIS, OHAUS, PRECIA – MOLEN.

Zajmujemy się także sprzedażą, wdrożeniem oraz opieką serwisową programów:

– sklepowych: PC Market, Small Business, Subiekt, Wf-Mag

– gastronomicznych: Gastro, 4rest

Jesteśmy także partnerem sprzedaży systemu magazynowo-księgowego firmy RAKS, który przeznaczony jest zarówno do mikroprzedsiębiorstw jak i małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

Praca całego naszego zespołu ukierunkowana jest na stałe podnoszenie jakości i tempa obsługi klienta. Posiadając nowoczesne zaplecze techniczne, wszelkie usterki usuwamy w bardzo krótkim czasie. Posiadamy kilka filii na terenie woj. warmińsko – mazurskiego.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na życzenie klienta zawieramy również umowy na stałą konserwację w/w urządzeń.

Filia nr 1

11-200 Bartoszyce

ul. Chilmanowicza 8

tel. 089 763-37-57

Filia nr 2

11-700 Mrągowo

ul. Roosvelta 11

tel. 089 741-50-71

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u