PHU TKM Ewa Szwugier

Dodaj |

O nas

Firma TKM reprezentuje w Polsce włoską firmę UNITERS S.P.A., która jest największym producentem preparatów do pielęgnacji skór na świecie. Lokalizacja firmy UNITERS w pobliżu największego zagłębia produkcji skór w Europie (w mieście Arizgnano) pozwala na stały dostęp do najnowszych technologii garbowania i wykańczania skór.

W jej ofercie znaleźć można ponad 350 produktów do skór, tkanin, drewna i kamieni naturalnych. Cała produkcja jest monitorowana przez system jakości ISO 9001. Obecnie produkty marki Leather Master® są dostępne w 70 krajach na 5 kontynentach.

 

Oferta

Środki do skór

Leather Master to linia produktów do skór opracowanych przez UNITERS – środki do czyszczenia, ochrony i napraw skórzanych tapicerek, odzieży i innych wyrobów ze skóry. Zdecydowana większość z nich jest produkowana na bazie wody, co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Leather Car Interior to wydzielona linia produktów marki Leather Master opracowana z myślą o zastosowaniu do tapicerek samochodowych

Środki do tkanin

Produkty z linii Textile Master zostały opracowane przez Ośrodek Badawczy firmy Uniters specjalnie do konserwacji większości tkanin i mikrofazy. Linia obejmuje produkty do czyszczenia, odplamiania i ochrony przed różnymi rodzajami plam i zabrudzeń. Produkty z linii Textile Master można stosować do foteli i sof z obiciem tkaninowym, zasłon, materaców, dywanów i ubrań.

Zestawy do naprawy

Linia preparatów Leather Master obejmuje również produkty profesjonalne przeznaczone do naprawy skóry. Produkty te umożliwiają radzenie sobie ze szczególnymi problemami, takimi jak pęknięcia, zarysowania, nacięcia, dziury, itp. Posiadamy wstępnie skonfigurowane zestawy naprawcze o różnej zawartości, jednak w praktyce najbardziej odpowiednie jest dopasowywanie zestawów do konkretnych potrzeb klientów. Dotyczy to zwłaszcza zawartych w zestawach barwników, które dokładnie odpowiadają pożądanym kolorom – w przypadku zestawów fabrycznie konfigurowanych dostępne są jedynie barwniki podstawowe przeznaczone do dalszego mieszania.

Twoja własna marka

W oferowane przez nas preparaty mogą być pakowane w specjalnie projektowane pudełka lub mogą posiadać indywidualne etykiety uwzględniające np. loga producentów mebli, odzieży lub innych wyrobów ze skóry.

 

Sklep On-Line

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu www :

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u