Piekarnia Szubert. Szubert Franciszek

Dodaj |

O PIEKARNI

Firma zaczęła działalność w Krakowie w roku 1985. Wcześniej prowadziła działalność na terenie Polski. Obecnie zajmujemy się produkcją pieczywa tradycyjnego w pełnym asortymencie. Oprócz tego specjalizujemy się w produkcji obwarzanków, oraz bułek do kebabów, pieczywa zapiekanego – mrożonego. Dużą część produkcji stanowią wyroby cukiernicze takie jak: drożdżówki, pączki, pieczywo francuskie. Jesteśmy otwarci na rynek, zapraszamy do współpracy.

 

OFERTA

Dużą część produkcji stanowią wyroby dla barów szybkiej obsługi takie jak:

– bułki do kebabu,

– pieczywo na zapiekanki,

– spody do pizzy lub gotowe mini-pizze.

Możemy wykonać każdy produkt piekarski także w masowych ilościach. Przyjmujemy nietypowe zlecenia. Zapewniamy transport. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

Bułki: kajzerka, bagietka, zwykła, grahamka, deserowa, sztangielka, ziarnista, śląska, wieloziarnista, “Brioszka” z rodzynkami, deserowa, wenecka, wielo-ziarnista, ziarnista, z szynką, weka

Chleby: domowy, foremkowy, Graham, Kołodziej, Krakowski, Krakowski(krojony), Magnus, Podhalański

Ciasta, ciastka, drożdżówki i inne: ciastka francuskie, rogalik francuski, ciasto francuskie, ciasto z owocami, drożdżówka z serem, drożdżówka z seromakiem, drożdżówka z nadzieniem, kuleczki twarogowe, obwarzanek z makiem, obwarzanek z sezamem, pączek z cukrem pudrem, pączek z lukrem, pizza z sosem bolońskim, placek z owocami, precel z makiem, precel z sezamem, precel bawarski.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u