“Piomar” Sp.j. ZPH M. Szewczyk i P. Szewczyk

Dodaj |

   Piomar to firma z ponad 25 letnim stażem na rynku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą hurtową szerokiej gamy produktów metalowych oraz z branży budowlanej. Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością, jednocześnie zachowująć konkurencyjną cenę. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości odnośnie zamówień, płatności oraz dostawy naszych towarów. Posiadamy certyfikat “Rzetelna Firma”, co potwierdza naszą opinie.

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy, że kupując u nas będą Państwo zadowoleni!

    Nasza Firma została założona w 1984 roku w Rzeszotarach k/ Krakowa przez obecnych właścicieli Marię i Piotra Szewczyk jako firma rodzinna. Od początku swej działalności nasza firma była ukierunkowana na produkcję wyrobów metalowych. Produkowaliśmy między innymi zamki zasuwowe i drobną galanterię metalową z branży budowlanej. Z biegiem lat po zdobyciu doświadczenia i rozbudowie budynków produkcyjno-magazynowych, unowocześniliśmy park maszynowy i oprzyrządowanie, co pozwoliło na znaczne podniesienie jakości i zwiększenie asortymentu produkowanych wyrobów. Cały czas zresztą sukcesywnie wprowadzamy do produkcji nowe produkty, poszerzając nasz asortyment. Na dzień dzisiejszy specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju zawiasów, zasuw, kątowników budowlanych, łączników, wrzeciądz itp. Prowadzimy również hurtową sprzedaż okuć budowlanych, art. przemysłowych. Posiadamy certyfikat “Rzetelna Firma”, co potwierdza naszą wiarygodność. Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy kontrahentów branży przemysłowo-budowlanej.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u