PIONIER Jawor Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Jesteśmy producentami szerokiej gamy wyrobów gumowych. Nasza firma powstała w 1991 r. na bazie Spółdzielni “Pionier” przejmując załogę, a wraz z nią jej ponad czterdziestoletnią tradycję. Największą część naszej produkcji stanowią gumowe wyroby techniczne, wykonywane na potrzeby różnych gałęzi gospodarki: przemysłu elektromaszynowego, chemicznego, hutnictwa, przemysłu stoczniowego, spożywczego, budownictwa, górnictwa. Produkujemy wyroby z gumy zwykłej, jak i olejoodpornej, a także z gumy o specjalnych właściwościach, na bazie takich kauczuków jak: naturalny, butadienowy, nitrylowy, chloroprenowy, EPDM, silikonowy.

Osobną grupę wśród wyrobów technicznych stanowią normalia, m.in. wkładki do sprzęgieł odmiany A wg PN-72/M.-85263 oraz wkładki nie objęte normami. Produkujemy też szeroką gamę przelotek i zaślepek wg BN-89/3688-01, elementy taśmociągów – krążniki i amortyzatory krążników oraz uszczelnienia połączeń kołnierzowych rurociągów wodnych i powietrznych posiadające dopuszczenie Wyższego Urzędu Górniczego do stosowania w metanowych wyrobiskach zakładów górniczych.

Wysoko cenionymi wyrobami są gumowe stopnie linowych drabin okrętowych, posiadające atest Polskiego Rejestru Statków oraz górnicze sprzęgło elektryczne na napięcie 500V i natężenie 100A produkowane z gumy o szczególnie wysokiej trudno palności i parametrach elektrycznych.

Ponadto wytwarzamy tkaniny powlekane lateksem, nieszkodliwe w kontakcie ze skórą ludzką i nadające się do kontaktu z żywnością.

Podejmujemy się także wykonawstwa innych wyrobów z gumy o szerokiej gamie własności, również nietypowych, małoseryjnych. Na życzenie klienta opracowujemy technologię, modyfikujemy własności gumy, konstruujemy i wykonujemy formy. Posiadamy własne laboratorium dostosowujące właściwości wyrobów do indywidualnych potrzeb klienta.

W 2007 roku nasz System Zarządzania Jakością został uznany za zgodny z normą ISO 9001:2000

Doświadczona i wykwalifikowana załoga oraz stosowane technologie umożliwiają sprawne wdrożenie produkcji według indywidualnych wzorów i form z zachowaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów. Niemal 40% naszej produkcji przeznaczona jest dla klientów z zagranicy.

Oferujemy Państwu zakupy bezpośrednio w naszym przedsiębiorstwie. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów i terminowość dostaw. Zapewniamy, że zaoferowane przez nas ceny będą niższe w stosunku do cen oferowanych Państwu przez obecnych dostawców.

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na stronę www:

Tkaniny powlekane

Wyroby z granulatu gumowego

Wyroby dla elektrotechniki

Wyroby gumowe i gumowo-metalowe

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u