“Plast-Box” S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Dodaj |

O Firmie

Plast-Box SA jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie zajmujących się produkcją
opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najnowszej generacji. Dzięki aktywności rynkowej, szerokiej ofercie i innowacyjnym metodom produkcji Plast-Box jest dostawcą pojemników i wyrafinowanych, zamykanych wiader z plastiku do wielu branż, w tym tak wymagających jak spożywcza i chemiczna. Wysoka europejska jakość produktów i profesjonalny serwis sprawiają, że większość opakowań trafia do klientów zagranicznych. Plast-Box eksportuje swoje produkty do niemal wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz na Wschód, w tym do Rosji i na Ukrainę.

Spółka istnieje od 1983 r., a od 2004 r. jest notowana na GPW.

 

Oferta

Różnorodność oferowanego przez Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. asortymentu pozwala każdemu klientowi spółki, tak już współpracującemu, jak i potencjalnemu na znalezienie opakowania, najlepszego do jego produktu.

Szerokie spektrum wiader, produkowanych przez spółkę, w połączeniu z wielorakością pojemności i modeli pozwala traktować je jako opakowania uniwersalne do stosowania tak w branży chemicznej (opakowania do farb, lakierów, tynków, mas bitumicznych, asfaltowych i żywicznych, mas tynkarskich, proszków, środków czystości i innych artykułów chemii gospodarczej) jak i w branży spożywczej (opakowania do mączek i suchych mas spożywczych, przypraw, sałatek, surówek, przetworów owocowo- warzywnych, kiszonych ogórków, kapusty kiszonej, przetworów mlecznych, ryb i przetworów rybnych, majonezu, ketchupu, popcornu, orzeszków, chipsów i innych artykułów spożywczych).

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:

Katalog wiader

Wiadra plastikowe

Nadruki i etykiety

 

Klienci i Partnerzy

O pozycji rynkowej Plast-Box S.A. świadczą jego klienci i dystrybutorzy. Firmy, obsługiwane przez spółkę tak na rynku krajowym, jak i zagranicą są referencją i jednocześnie dowodem zaufania, którym obdarzają Plast-Box S.A. wszyscy jego kontrahenci i partnerzy. Ich grono stale się powiększa.

Generalna dewiza, towarzysząca działalności zakładu i naszych dystrybutorów, iż każdy klient, niezależnie od tego czy jest dużym przedsiębiorstwem, czy indywidualnym odbiorcą ma swoją wagę i znaczenie, decyduje o sukcesie firmy i przyczynia się do wzrostu jej wiarygodności.

Plast-Box S.A. dokłada wszelkich starań, aby wypracowany przez lata wizerunek rynkowy był konsekwentnie podtrzymywany i doskonalony.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u