PLASTDOM

Dodaj |

O FIRMIE

Od 1997 roku zajmujemy się produkcją stolarki otworowej z PCV. Okna, drzwi, rolety, ogrody zimowe – to coś, co nasi doświadczeni i dobrze wykwalifikowani pracownicy robią z wielkim zaangażowaniem.

Firma PLASTDOM, sukcesywnie rozwija swoją działalność, unowocześniliśmy i stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Pozwoli to naszym Klientom być pewnym, że dokonali właściwego wyboru. A dobrze wybrany produkt sprawi, że Klient jest zadowolony – a to przecież jest najważniejsze – dobro Klienta.

Również rynek zagraniczny nie jest nam obcy. Nasze okna i drzwi produkowane są z renomowanej niemieckiej marki REHAU oraz posiadają najlepsze na rynku okucia ROTO. Połączenie tych czynników jak również funkcjonalność, wygląd oraz trwałość sprawia, że jakość naszych wyrobów jest niezwykle wysoka.

Jak każda szanująca się firma dbamy naszych Klientów. Zakup naszych wyrobów oszczędzi Państwa pieniądze i zdrowe. Energooszczędne okna i drzwi zmniejszą Państwa koszty ogrzewania, gdyż nie przepuszczają zimna z zewnątrz, chronią przed hałasem, a przy tym są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Służymy Państwu naszą kompleksową obsługą przez doradztwo, pomiar, transport, montaż i gwarancję przez okres 5 lat.

Tych kilka słów pozwoliło, aby przedstawić Naszą Firmę. Kilkuletnie doświadczenie, które posiadamy sprawia, że i Państwo mogą dołączyć do wielu naszych Klientów – do których grona serdecznie zapraszamy.

 

OKNA

Czy zastanawiali się Państwo jak wielką rolę w waszym domu odgrywa okno? Ma ono za zadanie nie tylko dać  wam poczucie bezpieczeństwa – bo chyba każdy chce się czuć w swoim domu bezpiecznie – ale również ma być ozdobą Waszego domu. Dlatego też produkowane przez nas okna z PCV zapewnią Państwu bezpieczeństwo oraz schludny wygląd, ponieważ powstają na bazie niemieckich profili REHAU. Ponad 40 – letnie doświadczenie ugruntowało wiodącą pozycję firmy REHAU wśród producentów okiennych. Ponadto profile te stanowią połączenie najnowszych rozwiązań w technice okiennej i jakości, której mogą Państwo zaufać.

Kolory okien ożywiają wnętrza domu oraz fasady budynku. Aby więc spełnić najbardziej wyszukane życzenia naszych Klientów posiadamy bogatą ofertę kolorystyczną. Zakupione u nas okna mogą występować nie tylko w klasycznej bieli, ale mają Państwo również do wyboru okna w okleinach drewnopodobnych.

Nie tylko kolor, ale i kształt okien na duży wpływ na wygląd Waszego domu. W naszym asortymencie posiadamy zarówno okna z delikatnym skosem, bądź też łukiem albo też mające zaokrąglone krawędzie.

To wszystko sprawi, że dopiero teraz poczujecie Państwo, jak przytulny i ciepły może być Wasz dom.

 

DRZWI

Decydując się na kupno nowych drzwi wyjściowych na co zwracacie Państwo szczególną uwagę? Na pewno ważnym elementem jest, żeby pasowały one do zewnętrznego wizerunku budynku a przy tym były bezpieczne i zarazem szczelne. I tu dobra wiadomość dla Państwa, ponieważ to w naszej firmie zakupicie drzwi, które będą wam służyć przez wiele lat.

Nasze drzwi są przede wszystkim:

– gładkie, łatwe w czyszczeniu powierzchnie zewnętrzne oraz 20 stopniowe skosy nadają drzwiom szlachetny charakter

– klasyczne i nowoczesne – białe lub drewnopodobne, okleinowane; dzięki tym możliwościom możemy bez trudu zrealizować Państwa życzenia kolorystyczne

– czterokomorowa budowa profili, wykorzystująca izolacyjne właściwości powietrza oraz 70-milimetrowa szerokość profili gwarantuje najlepsze parametry termoizolacyjne i doskonałą izolacyjność akustyczną

– zbrojenie stalowe, połączone przy pomocy zgrzewalnych naroży tworzą jedną sztywną ramę skrzydła drzwiowego. Dużo komora zbrojeniowa umożliwia stosowanie wzmocnień stalowych o najlepszych właściwościach statystycznych, umożliwiając realizację większych elementów

– opatentowany kształt wpustu okucia umożliwia stosowanie zamków listwowych o szerokości listwy od 16 do 24 milimetrów. Dzięki temu można stosować zamki o podwyższonym stopniu zabezpieczenia antywłamaniowego

Drzwi zewnętrzne wykonujemy z najlepszych profili firmy REHAU. Ten wysokogatunkowy materiał jest szczególnie odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowania UV, posiada doskonałe parametry termoizolacyjne i izolacji akustycznej. A wszystko po to, żebyście mogli cieszyć się Waszymi drzwiami prze długie lata.

 

 

PARAPETY

W swojej ofercie posiadamy parapety wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Parapety wewnętrzne

Nasze parapety firmy REHAU, dzięki komorowej budowie charakteryzują się doskonałą izolacyjnością termiczną, szczególnie w porównaniu z parapetami z materiałów naturalnych. Są one łatwe w obróbce, gdyż przy pomocy standartowych narzędzi, łatwo dopasować je do różnych sytuacji budowlanych. Dzięki możliwościom ich powtórnego przetworzenia (recyklingu) są przyjazne dla środowiska. Każde mieszkanie ma inną grubość ścian, to też i szerokość naszych parapetów od 100 do 650 milimetrów pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego naszego Klienta. Oferowane przez nasz parapety wewnętrzne nie stwarzają większych problemów w utrzymaniu ich w czystości, ponieważ można je czyścić przy użyciu ogólnie dostępnych środków czystości. Powierzchnie zewnętrzne są odporne na ścieranie, zarysowania czy żar papierosów. Parapety REHAU są odporne na obciążenia termiczne do + 60oC. Powstające od wody ślady (np. od doniczek) można łatwo usunąć przy pomocy ściereczki.

Parapety zewnętrzne

Naszym Klientom oferujemy parapety zewnętrzne aluminiowe. Dostępne są one w dwóch kolorach – białym, brązowym, bądź też naturalnych – srebrnym. Ich powierzchnia jest niezwykle odporna na wszelkie warunki atmosferyczne.

 

 

ROLETY

W naszej ofercie znajdą również Państwo rolety w następujących wersjach: 

Współczynnik przenikania ciepła K=0,79-0,82 W/m2K

Izolacja akustyczna do klasy SSK4

Wielkość skrzynek 140/162, 165/186, 185/205, 205/228

Wykonanie z grubościennego stabilnego PCV

Bezproblemowe, potrójne, pewne łączenie z każdym rodzajem stolarki otworowej

Unikalne wzmocnienia skrzynki

Klasyczna linia skrzynki i prowadnic z zaokrągleniami softline

 

Rolety DualProtex oferujemy w odmianach:

standard

z siatką przeciwinsektową

z listwą tynkową

z listwą tynkową i z siatką przeciwinsektową

Wykonanie z grubościennego stabilnego PCV

Bezproblemowe, potrójne, pewne łączenie z każdym rodzajem stolarki otworowej

Wielkość skrzynek 165/255, 205/255

Unikalne wzmocnienia skrzynki

Łatwy dostęp do mechanizmu rolety

 

Rolety DualBeClever oferujemy w odmianach:

standard

z nośnikiem tynku

Wielkość skrzynek 125/125, 137/137, 150/150, 165/165, 180/180, 205/205, 250/250

Wykonanie z wysokogatunkowego aluminium o grubości 1mm, lakierowanie proszkowe

Bezproblemowe, potrójne, pewne łączenie z każdym rodzajem stolarki otworowej

Zamek skrzynki wzmacniający konstrukcję

Odboje pancerza ukryte w prowadnicach rolety

 

Rolety EkoStandart oferujemy w odmianach:

standard

z siatką przeciwinsektową

z wykończeniem OVAL – wielkość skrzynek 165/165, 205/205

z wykończeniem OVAL i z siatką przeciwinsektową

 

 

 Wszystkie rolety oferujemy w szerokiej gamie kolorów.

 
 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u