“Plastmet” Sp. z o.o.

Dodaj |

FIRMA

Plastmet to znana w kraju i zagranicą firma produkująca doskonałej jakości meble ze stali nierdzewnej i stali zwykłej, malowanej proszkowo. W bogatej ofercie naszych produktów znajdziecie Państwo meble i urządzenia gastronomiczne, socjalne, warsztatowe, magazynowe, biurowe, szkolne oraz medyczne i laboratoryjne. Wykonujemy również okapy wentylacyjne i sprzęt sportowy na stałe znajdujące się w naszej ofercie. Trwałe oznaczenie naszych produktów potwierdza ich autentyczność i pochodzenie.

Od momentu powstania firmy intensywnie inwestujemy w nasz rozwój. W 2005 roku uruchomilismy nową linię wzorniczą profesjonalnych mebli gastronomicznych i ciągów wydawczych a od 2006 roku nasz asortyment produkujemy na najnowszej generacji maszynie CNC. Nasze produkty budujemy w oparciu o własne i zdobyte przez lata doświadczenie.

Prezentowany asortyment pozwala tworzyć system modułowy, co umożliwia konfigurować wyposażenie w sposób najbardziej optymalny zgodny z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Wszystkie wyroby naszej firmy wykonane są zgodnie z wymogami stawianymi przez dany przemysł oraz instytucje powołane do sprawowania nadzoru nad warunkami sanitarno-epidemiologicznymi w obiektach zbiorowego żywienia.

Nasze produkty posiadają niezbędne świadectwa i certfikaty, między innymi: Świadectwo Państwowego Zakładu Higieny dopuszczające wyroby do obrotu i kontaktu z żywnością i znak bezpieczeństwa “B” Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Meble produkowane przef firmę Plastmet są funkcjonalne i wykonane w oparciu o procedury uzyskanych certyfikatów ISO 9001 i 14001, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych Państwu produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :

Produkty

Usługi

Zapraszamy do współpracy !!!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u