“Podkarpacie” Sp. z o.o. Grupa Transportowa

Dodaj |

O Nas

Grupa Transportowa Podkarpacie Sp. z o.o. z siedzibą w Domaradzu została zawiązana 23 listopada 2002 roku, co udokumentowane jest aktem notarialnym z dnia 23 listopada 2002 r.

W dniu 3 lutego 2003 roku zgodnie ze złożonym wnioskiem wynikającym z przepisów o Krajowym Rejestrze Sądowym Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego.

Flota liczy 140 samochodów ciężarowych.

 

Oferta

Transport krajowy

O najwyższej jakości naszych krajowych usług transportowych decyduje w ogromnej mierze doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników. Jednocześnie przekazujemy Państwu do dyspozycji zasoby, jakie posiadają firmy przewozowe współpracujące z GT Podkarpacie sp. z o.o. na podstawie umów kooperacyjnych o współpracy.


Transport międzynarodowy

W szerokim zakresie usług jakie świadczymy mieści się również transport międzynarodowy. Posiadamy tabor spełniający normy ekologiczne, z ubezpieczeniem OCP i OCS, ADR oraz koncesje na wszystkie europejskie kraje co sprawia, że usługi przez nas świadczone spełniają oczekiwania naszych odbiorców.


Serwis drobnicowy

Zapraszamy do korzystania z możliwości przewozu przesyłek drobnicowych. Czas realizacji usługi zamyka się w 24 godz.


Transport ładunków sypkich

Aby przewieść ładunki sypkie mogą Państwo zgłosić się do nas, a na pewno usługa będzie wykonana z jak największą starannością


Transport ładunków niebezpiecznych

Wykonując usługi transportu ładunków niebezpiecznych od przewoźnika wymagane jest zachowanie szczególnej ostrożności. W tym celu GT Podkarpacie sp. z o.o. zatrudnia do wykonywania tych usług przewoźników o odpowiednich kwalifikacjach oraz doradcę do spraw ADR.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u