POL-OSTEG Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • KADRA I JAKOŚĆ

Firma Pol-Osteg Sp. z o.o. powstała w 1989 roku w Bydgoszczy. Przez ponad 20 lat działalności stała się jednym z największych w Europie producentów kontenerów do systemów hakowych, bramowych, łańcuchowych i linowych. Każdego roku fabrykę opuszcza ponad 5000 nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie, zaprojektowanych w oparciu o najnowsze trendy designerskie kontenerów.

Znaczący segment produkcji stanowią innowacyjne, lekkie kontenery z serii Ekoline, wykonywane ze stali w gatunkach: S235JR, QSTE690, RAEX,DOMEX, HARDOX.

Fabryka Pol-Osteg specjalizuję się w produkcji kontenerów wodoszczelnych, których szczelność badana jest na specjalnie zaprojektowanym do tego celu stanowisku. Status wodoszczelności kontenera potwierdzony jest odpowiednim certyfikatem. Kontenery wodoszczelne wykorzystywane są w transporcie odpadów niebezpiecznych, cieczy, odpadów poubojowych itp.

Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, składające się z grupy wysoko wykwalifikowanych inżynierów, których zadaniem jest opracowywanie projektów kontenerów w oparciu o indywidualne potrzeby klienta.

Podstawowym profilem działalności firmy jest:

– produkcja kontenerów do systemów hakowych h=1570 mm,

– produkcja kontenerów do systemów hakowych h=1200 mm,

– produkcja kontenerów do systemów bramowych,

– produkcja kontenerów do systemów linowych i łańcuchowych,

– produkcja prasokontenerów,

– produkcja kontenerów do pras,

– doradztwo techniczne w doborze kontenerów,

– projektowanie kontenerów pod indywidualne potrzeby klienta,

Niezwykle istotny element utrzymania wysokiej jakości produkcji stanowi około 150 osobowa załoga firmy,  składająca się z wysokiej klasy fachowców, którzy podlegają stałemu szkoleniu zawodowemu i sprawdzaniu kwalifikacji. Większość spawaczy posiada specjalne uprawnienia UDT oraz uprawnienia ponadpodstawowe wg EN-287-1 i EN-287-2. Nadzór nad całością procesów spawalniczych sprawuje posiadający Kompetencje Europejskie Inżynier Spawalnik.

Zdobyte przez lata doświadczenia, prowadzone prace studialne we własnym biurze konstrukcyjnym, stosowanie najnowszych technologii produkcji, stała współpraca z partnerami w Europie gwarantują wyroby o wysokich walorach eksploatacyjnych, nowoczesności, dużej trwałości i estetyce. Jakość wyrobów firmy POL-OSTEG zyskała uznanie wielu odbiorców w Europie m.in.: Polsce, Niemczech, Holandii, Danii, Szwajcarii, Francji i innych krajach.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u