“Polan” Sp. z o.o. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze

Dodaj |

O Firmie

POLAN jest jedną z największych firm hodowlano-nasiennych, działających w branży ogrodniczej. Powstała w 1994 z połączenia dwóch krakowskich firm: Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej się wówczas przy ul. Lubicz w Krakowie i Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS) przy ul. Lucjana Rydla. Odziedziczyła tym samym tradycje wywodzącą się z XIX w.

W swoim asortymencie posiadamy dużą ilość własnych odmian, w tym 112 odmian warzyw w 16 gatunkach i 140 odmian kwiatów w 14 gatunkach. Uzyskanie takiej różnorodności było możliwe dzięki współpracy naszych hodowców z instytucjami naukowymi i ośrodkami badawczymi, a także ok. 400 producentami nasion. Dysponujemy również szerokim zapleczem reprodukcyjnym w postaci własnych gruntów i zakładów hodowli.

Jakość jest jednym z wyznaczników działalności firmy. Kładziemy duży nacisk na hodowlę jakościową i odpornościową. Stosujemy ostre rygory w przerobie technologicznym i atestacji nasion. Wykorzystujemy tradycyjne metody produkcji, które uzupełniane są przez zastosowanie najnowszych technologii.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Sprzedaż odbywa się poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji obejmującą przedstawicieli handlowych, sklepy firmowe, hurtownie, centra ogrodnicze i sieci sklepów detalicznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy również stronę internetową, zaopatrzoną w nowoczesny e-sklep.

Otrzymane nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o wysokiej jakości naszych produktów i uznaniu, jakim cieszymy się wśród naszych klientów. Mamy nadzieje, że nasze przyszłe działania dostarczą zarówno nam jak i Państwu, mnóstwa satysfakcji.

 

Oferta

Bogactwo asortymentu to jeden z elementów działalności naszej firmy, do którego przywiązujemy szczególną wagę. Zaawansowanym pracom nad tworzeniem nowych odmian sprzyja nasz bogaty kapitał w postaci wykwalifikowanych i doświadczonych hodowców, a także zaplecza najlepszej klasy gruntów przeznaczonych pod uprawy i zaawansowanej technologii.

Efektem naszych wieloletnich starań i ciągłego dialogu z klientami, celem rozpoznawania ich oczekiwań i potrzeb, są prawa do 112 odmian warzyw w 19 gatunkach i 140 odmian kwiatów w 16 gatunkach, których jesteśmy właścicielem. Dodatkową satysfakcją napawa nas fakt, że wiele odman naszych nasion było laureatami prestiżowych nagród i wyróżnień na międzynarodowych wystawach.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku, która w 75% posiada w sprzedaży nasiona z własnej hodowli. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasiona i rośliny, które oddajemy Państwu do rąk, okażą się niezawodne, spełniając pokładane w nich oczekiwania.

 

E-sklep

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu www:

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u