“Polcargo International” Sp. z o.o.

Dodaj |

Firma

Nasza Firma jest szeroko uznawana nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Współpracujemy z 85 firmami o światowym znaczeniu i z 300 firmami polskimi uczestniczącymi w międzynarodowym obrocie towarowym. W chwili obecnej zatrudniamy 172 pracowników, z których niektórzy są naukowcami z tytułami doktorskimi.

Posiadamy biura w najważniejszych regionach ekonomicznych w Polsce, jak również przedstawicieli za granicą. W 1996 r uzyskaliśmy certyfikat ISO 9002, który został odnowiony w 1999 r., a następnie w 2002r. i obecnie jest zarejestrowany w IQNet pod numerem PL 38/4/2004 (już na zgodność z PN-EN ISO 9001:2001). W czerwcu 2001r. jako trzecia jednostka w Polsce, a pierwsza niepaństwowa zdobyliśmy certyfikat akredytacji jednostki kontrolującej typu A w zakresie kontroli zbóż, węgla, nawozów i pasz.

Oferta

Zakres usług Polcargo International obejmuje:

– pobieranie próbek

– kontrolę jakości i zgodności z wymogami kontraktu (normy PN,EN, ISO, ASTM, DIN, GOST- zgodnie z życzeniem klienta),

– kontrolę czystości ładowni

– kontrolę czystości środków transportu

– kontrolę ilościową (liczenie, ważenie, pomiar zanurzenia statku – draft survey

– kontrolę stanu opakowań i rozmieszczenia ładunku

– nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem

– przedwysyłkową kontrolę towaru

– konsulting

– szkolenia morskie

Szeroki zakres produktów badanych w Laboratorium Centralnym można podzielić na dwie duże grupy:

1. Sekcja rolno – spożywcza obejmująca towary rolno – spożywcze takie jak: zboża i nasiona oleiste, oleje roślinne, owoce i produkty owocowe, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, różne rodzaje pasz zwierzęcych, takich jak śruta sojowa i produkty rzepakowe, cukier i produkty pochodne (melasa, wysłodki itp.)

2. Sekcja badań chemicznych zajmuje się analizami węgla, koksu, paliw płynnych – olejów napędowych, benzyn i innych produktów ropopochodnych, surowcami, nawozami, solą i innymi chemikaliami

Poza praktycznie nieograniczonym zakresem badanych towarów, Polcargo International jest gotowe do poszerzania zakresu usług i analiz zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dalszych i szczegółowych informacji udzielają właściwe biura i działy Firmy W razie jakichkolwiek wątpliwości Zarząd pozostaje do Państwa dyspozycji. Profil towarowy Sekcji Firmy jest podany na odpowiednich stronach witryny.

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u