“Polgar” Sp.j.

Dodaj |

O Nas

Firma PPHU POLGAR powstała w 1991 roku.
Początkowo mieściła się w pobliżu MTP, przy ulicy Towarowej, a od grudnia 2002r. przeniosła się do nowej siedziby w Chybach koło Poznania, przy ulicy Szamotulskiej 17D (zjazd z trasy A2 na Szamotuły).
Z myślą o klientach indywidualnych, na początku 2005r., otwarty zostanie Sklep Firmowy, a z początkiem 2006 również sklep internetowy.
Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość oferowanych towarów pozwoliła firmie dostosować się do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Firma zaangażowana jest w sprzedaż towarów hurtownikom, sieciom handlowym, instytucjom oraz odbiorcom z sektora przemysłowego. A więc firma ta jest klasycznym pośrednikiem pomiędzy producentem a dalszym odbiorcą, przy tym jego właściwością pozostaje operowanie jednorazowo większymi ilościami wyrobów.
Naturalną więc funkcją jest organizowanie dostaw, załadunek wyrobów, przygotowanie dokumentów transportowych, ubezpieczenie ładunków i kontrola przebiegów towarowych.

Wizją firmy Polgar jest osiągnięcie pozycji lidera na polskim rynku w branży instalacyjnej oraz ogrodniczej. Chcemy to osiągnąć dzięki profesjonalności w działaniu oraz fachowemu doradztwu.

Misją firmy Polgar jest dążenie do zaspokajania potrzeb klientów poprzez dostarczanie wyrobów wysokiej jakości, a dzięki ścisłej współpracy z klientami – poznanie ich oczekiwań i planów.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u