“Polita” Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O firmie
  • Usługi porządkowe
  • Usługi specjalistyczne
  • Oferta branżowa
  • Referencje

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę i zaproponować skorzystanie z naszych usług.

POLITA Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i wiedzy staliśmy się liderem w branży na rynku ogólnopolskim. Stale poszerzamy listę oferowanych usług, sukcesywnie pozyskujemy nowych Klientów. Zatrudniamy ponad 500 pracowników i osób świadczących usługi na zlecenie.

Obsługujemy ponad 70 placówek, w tym szereg obiektów największych sieci handlowych takich jak: REAL, MAKRO, PRAKTIKER, MAYLAND, LEROY MERLIN, CASTORAMA, a także innych klientów, których pełen wykaz przedstawiamy w zakładce – nasi klienci. Osiągany przez nas obrót roczny to ok. 16 mln PLN, co umożliwia nam finansowanie dużych i małych przedsięwzięć.

Obok prac porządkowych firma nasza oferuje dodatkowe usługi specjalistyczne, m. in. są to:

-konserwacja posadzek powłokami polimerowymi

-regeneracja posadzek metodą TWISTER CLEANER

-szlifowanie (polerowanie) posadzek kamiennych i betonowych

-renowacja podłóg drewnianych

-maszynowe czyszczenie schodów i chodników ruchomych

-mycie okien

-czyszczenie elewacji

-usuwanie graffiti

-pranie wykładzin

-sprzątanie budynków po budowie i remontach

-utrzymanie czystości terenów zewnętrznych

-usuwanie gum do żucia

-koszenie trawy

-okresowe prace porządkowe, w tym serwis zimowy i odśnieżanie dachów

-drobne prace naprawcze – usługa „ZŁOTEJ RĄCZKI”

Od 1994 r. naszą specjalnością stało się sprzątanie dużych obiektów handlowych oraz hipermarketów. Duża liczba zleceń odzwierciedla zaufanie naszych klientów. Pragnąc zapewnić szybką i skuteczną obsługę w całym kraju stworzyliśmy sieć managmentu w różnych regionach Polski.

Jesteśmy elastyczni i pomocni w rozwiązywaniu konkretnych i bieżących problemów. Mając na uwadze komfort klienta prace wykonujemy o każdej porze, bez zakłócania trybu pracy na obiekcie.Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo obiekt profesjonalnej firmie. Przekazanie sprzątania obiektu firmie zewnętrznej sprawia, że wydatki związane z utrzymaniem czystości znacznie maleją.

Znając specyfikę prac związanych z utrzymaniem czystości w obiektach dowolnej wielkości przygotowujemy optymalną ofertę uwzględniającą indywidualne sugestie klientów. Daje nam to możliwość przygotowania kompetentnej i konkurencyjnej oferty cenowej.

Oprócz standardowych prac porządkowych, wypracowaliśmy wiele metod i rozwiązań specjalistycznych. Wykorzystując zdobycze najnowocześniejszych technologii, staramy się wcielać je w życie wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody są niewystarczające. Naszym klientom oferujemy usługi specjalistycznego czyszczenia m.in. w zakresie utrzymania czystości taboru komunikacji miejskiej, czyszczenia i dezynfekcji wentylacji, usuwania grafiiti, regeneracji podłóg oraz innych nietypowych prac.

Naszymi Klientami są zakłady oraz firmy z różnych branż. Wśród nich są takie sektory gospodarki, które potrzebują unikalnych i szczególnie dostosowanych rozwiązań. Dlatego przygotowaliśmy niestandardowe oferty dla kilku kategorii firm, którym mamy okazję świadczyć nasze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem prac jaki proponujemy m.in. zakładom przemysłowym, szpitalom, hotelom, bankom i obiektom sportowym.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u