“Polonia Transport” Sp. z o.o.

Dodaj |

Firma nasza powstała 1988r. w Zamościu jako spółka prawa handlowego. Od 1990r. zaczęliśmy samodzielnie prowadzić międzynarodowe przewozy pasażerskie do Niemiec, a następnie w kooperacji z flagowymi przewoźnikami polskimi, niemieckimi i angielskimi. Pierwsze kursy do Anglii zaczęliśmy obsługiwać już od 1991r.

W związku z planami uruchomienia własnych linii przewozowych i przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej zmieniliśmy nazwę naszej firmy na POLONIA TRANSPORT, która to nazwa utożsamia zarówno Polaków i kontrahentów zagranicznych z Polską.

W ramach wzajemnego porozumienia z dwoma międzynarodowymi przewoźnikami pasażerskimi z Zamościa BM TUR i TD Transport, posiadającymi wieloletnią praktykę, już od lipca 2004 r. jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy własne, bezpośrednie i regularne linie Polska – Dublin w Irlandii z przystankiem w Londynie. Zaczynając w lipcu 2004r. od dwóch linii, rozszerzyliśmy naszą ofertę przewozową o kolejne nowe linie zarówno do Irlandii jak i miast na terenie Wielkiej Brytanii.

Aktualnie obsługujemy 5 bezpośrednie linie do Irlandii oraz ponad 30 bezpośrednich linii do Wielkiej Brytanii. Nasze linie tworzą połączenia między ponad 60 miastami w Polsce i ponad 40 miastami w Anglii, Walii, Szkocji oraz Dublina w Irlandii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pasażerów od maja 2006r zmieniliśmy rozkłady jazdy tak, aby przyjazdy do Dublina odbywały się w godzinach wieczornych, a nie w godzinach nocnych. Zmiana ta umożliwia połączenia komunikacyjne do wszystkich miast w Irlandii.

W ramach porozumienia z firmą Rumat Express od lutego 2007r.obsługujemy połączenia do miast w Niemczech, Belgii, Holandii i Francji.

W celu ułatwienia zakupu biletów wprowadziliśmy nową usługę – zakup biletu za pośrednictwem Internetu.

Naszych stałych klientów premiujemy dodatkowymi zniżkami cen w ramach programu Karta Stałego Klienta.

Zarząd i pracownicy naszej firmy oraz naszych przewoźników posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i wieloletnią praktykę w międzynarodowych przewozach pasażerskich.

Celem naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług przewozowych, a tym samym zadowolenie naszych klientów. Systematycznie powiększamy nasz tabor autokarowy o nowoczesne, bezpieczniejsze autokary dostosowane swoim komfortem do obsługi tak długich tras.

Jednocześnie stale podejmujemy działania usprawniające przewozy jak i obsługę naszych pasażerów. Jesteśmy otwarci na wszelkie wnioski i uwagi, które mogą podnieść jakość usług, a także na współpracę z biurami sprzedającymi bilety i innymi przewoźnikami.

Ważne Linki


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u