“Polox” S.C. PPUH Siedlisko Janczar

Dodaj |

O Ośrodku

„Siedlisko Janczar” to idealne miejsce dla organizacji rodzinnych uroczystości, wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów, Zielonych Szkół, Wakacji w siodle, nauki jazdy konnej, a także spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i wyjazdów służbowych. Ośrodek dysponuje nowoczesną i komfortową bazą noclegowo- gastronomiczną i konferencyjną oraz stadniną koni.

Usytuowany jest w malowniczym regionie Polski Południowo-Wschodniej, w województwie podkarpackim, w odległości 20 km od Rzeszowa, w miejscowości Pstrągowa.

Zapraszamy w gościnne progi, gdzie właściciele wraz ze zorganizowanym personelem stworzyli wyjątkowy klimat sprawiając tym samym, że każdy pobyt staje się niepowtarzalny i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych Gości, a otaczające nas przepiękne tereny Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu zwanego “Małymi Bieszczadami” oraz bogata oferta rekreacyjno-sportowa ośrodka dopełnią reszty.

Serdecznie zapraszamy, ofertę indywidualnie dostosowujemy do Państwa potrzeb. Będzie nam miło gościć Państwa w progach naszego ośrodka.

 

 

 

 

 

Restauracja

W Siedlisku Janczar czeka na Państwa stylowa klimatyzowana restauracja, która oferuje doskonałą kuchnię opartą na tradycji regionalnych potraw Podkarpacia oraz kuchni staropolskiej. Ogromną wagę przywiązujemy do sposobu i jakości podawanych potraw, a serwowane menu zaspokoi najbardziej wyszukane gusta.
Każde spotkanie u nas ,na obiedzie czy kolacji, w eleganckich stylowych wnętrzach, przy dobrej, nastrojowej muzyce tworzy niepowtarzalny klimat i miłą atmosferę.

Najwyższej klasy zaplecze gastronomiczne w połączeniu z doświadczeniem kadry w organizacji spotkań rodzinnych, imprez dla szkół ,firm oraz obsługi delegacji i wycieczek, cateringu gwarantuje najwyższą jakość usług , a co za tym idzie – zadowolenie naszych Klientów.

Restauracja czynna codziennie od 11.00-20.00. W każdą niedzielę zapraszamy od 9.00.

 

 
   

 

Stadnina

Stadnina Janczar powstała z pasji i zamiłowania do koni. Pobyt w naszej stadninie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od codziennej rzeczywistości, zasmakować ciszy, spokoju, wśród malowniczych terenów otaczających nasz ośrodek i przy okazji doskonalić technikę jazdy lub rozpocząć swoją przygodę z końmi

Obecnie dysponujemy ponad 20 końmi ras: koń małopolski, konik polski, kuc feliński, szlachetna półkrew, które są przygotowane do nauki jazdy dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych. Dla każdego dobierzemy odpowiedniego wierzchowca i dostosujemy program nauki do poziomu umiejętności jeździeckich. Lekcje jazdy konnej odbywają się na maneżu oraz w krytej ujeżdżalni.

Dla osób, które opanowały już podstawowe tajniki jazdy konnej, proponujemy wyjazdy w teren, o zróżnicowanym stopniu trudności, podczas których można z końskiego grzbietu podziwiać uroki Pogórza Strzyżowskiego.

Gwarantujemy rzetelną naukę jazdy konnej prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów.

Ponadto oferujemy oprowadzanie na lonży, przejażdżki bryczkami, saniami, obozy jeździeckie i wiele innych atrakcji.

 

 

   

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u