“Polsero” Sp. z o.o.

Dodaj |

oferta

Polsero Sp. z o.o. funkcjonuje w branży produktów mlecznych od 1993 roku.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się głównie produkcją kazeinianów na bazie kazeiny kwasowej.

Potrzeba ciągłego ulepszania i wdrażania nowych technologii zaowocowała wprowadzeniem do naszej oferty: Mleka w proszku odtłuszczonego oraz pełnego, koncentratów białek mleka i białek serwatkowych. W reakcji na oczekiwania rynku i naszych klientów od 2006 roku rozpoczęliśmy badania oraz wdrożyliśmy do produkcji specjalistyczne mieszanki dla producentów: słodyczy, lodów, odżywek dla sportowców, odżywek dla dzieci .

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

o firmie

O firmie

Polsero Sp. z o.o. powstała 10 października 1993 r. Założycielem i jednoosobowym właścicielem firmy jest Zbigniew Seroczyński. Jego przygotowanie zawodowe pozwoliło mu powołać i zorganizować spółkę. Wniósł do niej “know-how” w zakresie znajomości technologii przetwórstwa (maszyny i urządzenia, laboratorium, rekrutacja i wyszkolenie pracowników), rynków zbytu i marketingu (określenie listy produktów i cen). Pozwoliło to na uruchomienie produkcji kazeinianów na bazie kazeiny kwasowej.

Odpowiadając na potrzeby i uznanie naszych odbiorców oraz wyraźne zapotrzebowanie rynku, Polsero rozszerzyło swój asortyment o mleko w proszku odtłuszczone, mleko w proszku pełne a także koncentraty białek mleka i białek serwatkowych. Lata 2006 – 2008 to ciągła praca nad wprowadzeniem na rynek nowych produktów takich jak:

MLEKO W PROSZKU ODTŁUSZCZONE „APLI YOG”

MLEKO W PROSZKU ODTŁUSZCZONE „CUKIERNICZE”

MLEKO W PROSZKU ODTŁUSZCZONE „LODOWE”

MLEKO W PROSZKU PEŁNE POLSERO

PROSZEK MLECZNY CUKIERNICZY I PIEKARNICZY

Wysiłek włożony w opracowanie receptury, badania, wykonanie produktu, został nam sowicie wynagrodzony poprzez nową gamę klientów z branży cukierniczej, lodziarskiej, odżywek dla dzieci a także odżywek dla sportowców. Nie było by to możliwe bez wdrażania i ulepszania norm produkcyjnych, dlatego też w 2002 roku firma wprowadziła zasady GMP/GHP a rok później rozpoczęło się funkcjonowanie HACCP-u i ISO 9001:2000.

W 2005 roku przeszliśmy pierwszy audit przeprowadzany przez firmę DQS, który zakończył się sukcesem w postaci certyfikatów:

HACCP w/g DS. 3027E: 2002 oraz ISO w/g DIN EN ISO 9001:2000

Rok 2008 zaowocował wprowadzeniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg DIN ENISO 2200:2005

Dziś firma Polsero jest prężnie rozwijającą się spółką na rynku produktów mlecznych. Nasza strategia zakłada ciągły rozwój, utrzymywanie najwyższej, jakości produktów, systematyczne poszerzanie asortymentu a także ciągłe zwiększanie zadowolenia klienta.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u