“Polstyr”

Dodaj |

O NAS

 

Firma Polstyr działa już przeszło dwadzieścia lat i ciągle w jej rozwój wkładamy duży wysiłek.

Do realizacji wszystkich naszych planów podchodzimy z zapałem i entuzjazmem opierając się na wynikach analiz, ankiet i innych narzędzi badawczych.

Wśród wielu innych firm o profilu takim jak nasz, wyróżniamy się rzetelnością, szybką realizacją dostaw, przepływem informacji, a także bardzo restrykcyjnej kontroli jakości.

Zaufanie i zadowolenie klientów wypracowaliśmy sobie przede wszystkim dzięki wewnętrznej samodyscyplinie i wiarą w sukces wszystkich i każdego z osobna.

Dział handlowy złożony z wykwalifikowanych osób w porozumieniu ze zgraną ekipą pracowników produkcji i logistyki sprawia, że wystarczy jedna dostawa by zostać naszym stałym odbiorcą.

Organizacja pracy między działami wspólne dążenie do jednego celu sprawia, że praca w POLSTYR jest wykonywana bez zastrzeżeń, a do tego w miłej atmosferze.

Kierowcy zawsze dostarczają towar na czas niejednokrotnie trafiając na bardzo złe warunki atmosferyczne i terenowe.

Sektor budowlany jest bardzo nieprzewidywalny jeśli weźmiemy pod uwagę zakładane zyski lub straty finansowe. Wiadomo jednak powszechnie, że budownictwo jest odzwierciedleniem sytuacji gospodarczej w danym momencie w kraju i nie tylko.

Rok 2007 zupełnie przekroczył nasze planowe założenia. Dzięki bardzo dużej sprzedaży powstał nasz drugi zakład produkcyjny w Miłkowicach. Dzięki swemu geograficznemu położeniu tak jeden jak i drugi zakład rewelacyjnie rozwiązują problemy logistyczne, które znacznie zminimalizowaliśmy.

Niezmiennie rośnie nasza pozycja na rynku polskim i za granicą. Eksportujemy tej chwili towar na rynki krajów takich jak: Słowacja, Czechy, Niemcy, Austria, Francja, Węgry. Nie osiągnęlibyśmy tego gdyby nie wspomniany nakład na zachowanie wszelkich norm unijnych, których z należytą starannością pilnujemy w nowoczesnym laboratorium.

Bezwątpienia sukces odnieśliśmy dzięki oddanemu firmie personelowi, ich umiejętnościom, zaangażowaniu i wzajemnym porozumieniu.

Naszym klientom z kolei dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

Właściciele Danuta i Zbigniew Święszek.

 

POLITYKA JAKOŚCI

Ponieważ na rynku od jakiegoś czasu pojawia się dużo pseudoproducentów styropianu nasza firma nawołuje do przywiązywania uwagi nie tylko do ceny, ale zwłaszcza do jakości materiałów budowlanych. Media takie jak „Gazeta Prawna” , „ RMF-FM” itp. w ostatnim czasie szeroko informują o niespełnieniu norm europejskich gotowych płyt styropianowych.

Filozofia naszej firmy opiera się na haśle przewodnim tj. „po pierwsze jakość” , a po drugie cena. Warto pamiętać, że stare polskie porzekadło „co tanie to drogie” sprawdza się w praktyce. Cóż z tego, ze zapłacimy niewiele jak efekt takiej izolacji będzie znikomy. Ponadto straty jakie odniesiemy to nie tylko przewodność cieplna, ale także wytrzymałość na rozrywanie i tu problem jest większy, gdyż może się stać tak, że elewacja nie wytrzyma w skutek warunków atmosferycznych i najprościej odpadnie ze ściany, dlatego należy zadać sobie pytanie „czy warto?”.

Wszelkie kroki, które podejmujemy robimy z myślą o kliencie, dlatego przystąpiliśmy do programu„gwarancja jakości styropianu” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu(http://www.producencistyropianu.pl/pl/aktualnosci/lista_producentow_ktorzy_zglosili_akces_do_programu_gwarancji_jakosci_styropianu_psps.php)

POLSTYR pracuje na najlepszych, nowoczesnych maszynach, wysokiej jakości surowcach, posiada wykwalifikowanych pracowników produkcji związanych z firmą przeszło kilkanaście lat, bardzo dobrze wyposażone laboratorium, dlatego jakość naszych materiałów spełnia wszelkie normy jakie przewidziane są przez prawo. POLSTYR jako producent z wieloletnim doświadczeniem w swej dziedzinie gwarantuje bardzo wysoką jakość styropianu i klejów budowlanych.

 

Drogi kliencie zaufaj nam!

 

 

WAŻNE LINKI

 

—————————————————————————

> STYROPIANY POD KONTROLĄ

————————————————————————————-

> RUSZYŁ PROGRAM GWARANCJA JAKOŚCI STYROPIANU

————————————————————————————-

> STYROPIAN POD LUPĄ

————————————————————————————-

> STYROPIAN POD LUPA W BRANŻY

————————————————————————————-

> KOLEJNE BADANIA

————————————————————————————-

> RMF FM O STYROPIANIE

————————————————————————————-

BUBLE W STYROPIANIE I W KLEJACH

————————————————————————————-

 

 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u