Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

Oferta pozycjonowania stron www jest skierowana przede wszystkim są do przedsiębiorstw, właścicieli serwisów internetowych i informacyjnych, osób prowadzących handel poprzez sklepy internetowe oraz wszystkich, którzy dążą do  zdobycia nowych klientów w Internecie oraz osiągnięcia wysokich korzyści z działalności internetowej. Obecnie zastosowanie skutecznego marketingu w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych jest najistotniejszą formą nabycia klientów. Dzięki naszej działalności wielu naszych klientów z różnych branż osiągnęło wysokie pozycje na konkurencyjne frazy.


W ramach pozycjonowania oferujemy:

– wybór odpowiednich fraz kluczowych – bezpłatnie,

– sprawdzenie oraz zoptymalizowanie strony www, serwisu internetowego pod kątem wyszukiwarek internetowych – bezpłatnie,

– wypozycjonowanie strony www, wizytówki na wybrane frazy.


Pozycjonowanie w wyszukiwarkach zagranicznych

Jako jedna z niewielu firm oferujemy także pozycjonowanie w wyszukiwarkach zagranicznych. Posiadamy doświadczenie w uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach niemieckich i angielskich.


Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

– za darmo pomożemy w doborze oraz wycenimy frazy,

– bezpłatnie dokonamy optymalizacji serwisu,

– indywidualnie podchodzimy do klienta,

– zapewniamy stałą pomoc techniczną i rzetelną informację,

– płatność jest dokonywana dopiero po uzyskaniu efektów!

– oferujemy profesjonalne doradztwo,

– na życzenie klienta przekazujemy informacje o metodach pozycjonowania.


Warunki współpracy

Ceny:

Nasza spółka nie wymaga osiągnięcia minimalnej wartości zamówienia. Umowa może być zawarta zarówno na kilka, jak i kilkaset złotych miesięcznie. Cena jest także zależna od ilości fraz przeznaczonych na pozycjonowanie. W przypadku wyboru większej ilości fraz oferujemy znaczne rabaty oraz upusty na usługi dodatkowe: linki sponsorowane, wykonanie i prowadzenie fan page na facebook’u, stworzenie strony www.

Czas trwania umowy:

Umowa obejmująca model rozliczeniowy uzależniony od pozycji fraz zostaje zawarta na czas nieokreślony, nie krótszy jednak niż dwanaście miesięcy.

Płatności:

Proponowany przez nas model rozliczeniowy obejmuje płatność z dołu, czyli po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego (zazwyczaj okres 1 miesiąca) w którym został uzyskany efekt w postaci osiągnięcia odpowiednich pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Klient dokonuje płatności, gdy dana fraza wyświetla się na ustalonych pozycjach przez minimum 25 dni. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnej formy rozliczeniowej.

 

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń: +48 71 707 22 95

Napisz: biuro@ltb.pl

Dla klientów z Wrocławia i okolic istnieje możliwość spotkania osobistego z naszym doradcą.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Prosimy o podanie informacji kontaktowych oraz treści wiadomości. Postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u