PPUH “Perfexim” Ltd. Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firmę PERFEXIM LTD założyło w 1990 roku kilka osób, w tym właściciele firm Cegaz i Zawgaz, produkujących kurki kulowe do gazu i wody. Panowie: Zdzisław Cebulski i Andrzej Hellmann – ludzie z wielkim zapałem i wiarą, że oto tworzą firmę, która w przyszłości będzie znana i kojarzona z konkretnymi wyrobami. Dlatego też początkowo PERFEXIM LTD zajmował się tylko importem kurków kulowych. W połowie lat 90. Pan Hellmann skoncentrował się na produkcji w ramach firmy Zawgaz.
Na przełomie lat 80. i 90. znaczenie miała wiedza dotycząca gospodarki zagranicznej. Informacje o nowych produktach, o najwyższej jakości i cenie akceptowalnej przez nasz rynek zbierano na najważniejszych wystawach branżowych w Europie. Dzięki tym międzynarodowym imprezom firma nawiązała ścisłą współpracę przede wszystkim z producentami z Włoch. Rozwijano także współpracę z firmami z Niemiec.
Presja rynku do coraz niższych cen skłoniła wiele firm do importu taniej armatury z Azji. PERFEXIM LTD był firmą – wśród poważnych importerów – która chyba najdłużej zwlekała z nawiązaniem współpracy z producentami z Dalekiego Wschodu. Przystąpiliśmy do niej dopiero, gdy zaczęli oni dysponować nowoczesnymi liniami produkcyjnymi gwarantującymi jakość i powtarzalność, lepszą niż niektóre starsze i renomowane firmy w Europie.
Ambicją stało się zwiększenie obrotów zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Systematycznie realizowane zamowienia i plany dalszego rozwoju firmy przyniosły oczekiwane efekty.
W ciągu ostatnich paru lat zrealizowano wiele inwestycji – choćby zakup fabryki grzejników stalowych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u