Prima-Med. Sp. z o.o. NZOZ. Lekarze rodzinni, pediatria, stomato logia

Dodaj |

O NAS

Placówka jest polską firmą działającą na rynku usług medycznych od 1999 roku. W bazie zadowolonych z usług pacjentów mamy zarejestrowanych już 15.000 osób.

Dysponujemy obiektem, spełniającym normy architektoniczne, ergonomiczne i estetyczne. Placówka przystosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Umożliwiamy Pacjentom uzyskanie usługi medycznej w możliwie krótkim czasie.

Bardzo istotny dla nas jest komfort psychiczny chorego, dlatego duży nacisk kładziemy na dbałość o estetykę otoczenia i wygodne miejsce dla pacjentów oczekujących na wizytę oraz przyjazną atmosferę na każdym etapie usługi. Nasz personel oprócz wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej oferuje Państwu wsparcie i pomoc.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług

 

USŁUGI

Oferujemy usługi z zakresu:

 

  • Stomatologii,
  • Medycyny ogólnej,
  • Diagnostyki stomatologicznej i ogólnomedycznej.

W Poradniku Pacjenta znajdą Państwo- każdy dla siebie- wiele profesjonalnych porad udzielanych przez nasz personel.

Dokumenty do pobrania w wersji elektronicznej pomogą Państwu skrócić czas pobytu podczas wizyty w naszej placówce.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług.

 

SUKCESY

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-MED. to placówka , która przez lata swojej działalności otrzymała wiele certyfikatów i podziękowań.
Zawdzięczamy to profesjonalizmowi menadżerów ochrony zdrowia kierujących ośrodkiem, staraniom kadry pracowników oraz działalności społecznej instytucji. Zadowolenie pacjentów korzystających z naszych usług, ich słowa uznania wyrażane na wiele sposobów są dla nas powodem do zadowolenia z naszej codziennej pracy oraz motywują do ciągłego podnoszenia standardu oferowanych przez nas usług. Oto niektóre z nich:

1. Podziękowanie pacjentów za organizację akcji profilaktycznych z zakresu ochrony i prewencji chorób układu krążenia, układu oddechowego, kostno-stawowego z prelekcjami w zakresie zdrowego odżywiania i zwalczania nałogów.

2. Podziękowanie za udział w realizacji programów profilaktycznych organizowanych przez Urząd Miasta – Programie Profilaktyki Chorób Sercowo-Naczyniowych oraz Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Chorób Wątroby.

3. Podziękowanie za udział w Programie profilaktyki próchnicy i chorób jamy ustnej w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Próchnicy.

4. Podziękowanie za szerzenie oświaty zdrowotnej w trosce o zdrowy uśmiech 6-latków dzieci Przedszkola Nr 109 we Wrocławiu.

5. Podziękowanie za opiekę w zakresie profilaktyki próchnicy i chorób jamy ustnej dzieci z Domu Małego Dziecka Nr 1 we Wrocławiu.

Dziękujemy Państwu za zaufanie
i zapraszamy nowych Pacjentów do zapoznania się
z ofertą usług i dołączenia do grona
naszych wiernych Przyjaciół.

 

APTEKA

Zapraszamy Państwa do zaprzyjaźnionej z NZOZ PRIMA-MED Apteki AMICUS oferującej leki gotowe i recepturowe.
Zapewniamy:

  1. 20 % Rabat dla pacjentów  NZOZ PRIMA-MED.
  2. NAJNIŻSZE CENY LEKÓW na receptę.
  3. Realizację recept na zamówienie i ich odbiór bez oczekiwania w kolejce.
  4. Fachową i miłą obsługę. Zapewniamy Państwu komfort obsługi i możliwość skorzystania z fachowych porad doświadczonego personelu w zakresie farmakoterapii. Nasi farmaceuci pomogą w wyborze właściwej gamy kosmetyków preparatów innych preparatów podnoszących witalność i poprawiających stan zdrowia i urody. Uzyskają Państwo również wyczerpujące informacje o aktualnej ofercie leków dostępnych w Aptece i Akcjach promocyjnych.

 

APTEKA AMICUS
51-163 Wrocław,
Al.M.Kromera 23A
Tel./fax. 071 325 61 21

pon-pt. 8.00- 18.00

sobota  9.00 – 15.00

 

APTEKA AMICUS II

54-203 Wrocław,Legnicka 55E/U2

Tel. 071 352 14 07

pon.-pt. 8.00 – 18.00

sobota 9.00 – 15.00

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u