Imprezy dla grup dzieci i młodzieży - Mazowieckie

Pro-Bono Mariola Kowalska

Dodaj |

Oferta Firmy

Mazowieckie Sioło Julianówka położone jest na skraju maleńkiej wioski Julianów. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę w miejscu zlokalizowanym w obrębie Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu w malowniczym terenie pośród dzikiej przyrody. Można tu spotkać sarny, dziki oraz innych mieszkańców lasu.

Oferujemy imprezy dla grup dzieci i młodzieży (gry sportowe, towarzyskie, zajęcia kształcące umiejętność orientacji w terenie, pogadanki i warsztaty dydaktyczne) spotkania z okazji uroczystości rodzinnych i towarzyskich, warsztaty kształceniowe i integracyjne dla firm.

Każda impreza to wypoczynek na łonie natury, możliwość degustacji regionalnych produktów i potraw. Proponujemy też tradycyjne wiejskie atrakcje – przejażdżki konno lub wozem drabiniastym, dla chętnych uczestnictwo w sezonowych pracach gospodarczych i rolniczych, oraz spotkania z artystami i twórcami ludowymi. Zimą oferujemy kuligi.

Każdego z Państwa postaramy się zadowolić, zapewniając doskonałe przygotowanie imprezy, troskę o oprawę plastyczną poszczególnych uroczystości oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy!

Lato 2011

Zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież i dorosłych na wypoczynek w Julianówce zlokalizowanej w obrębie Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu w malowniczym terenie pośród dzikiej przyrody lasów i łąk.

Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych w domkach drewnianych z pełnym węzłem sanitarnym

Cena noclegu – 35 zł za osobę

Serdecznie zapraszamy!!!!

 

Galeria Zdjęć

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u