Producent Artykułów Gumowych i Silikonowych “MS” s.c.

Dodaj |

O nas

Nasza firma powstała w 2000 roku,wtedy jeszcze nikt nie myślał, że mała firma może konkurować z dużymi przedsiębiorstwami. Jednak dzięki dynamicznemu rozwojowi, oraz wysokiej klasy wyrobom szybko przejęliśmy rynek produktów gumowych i silikonowych. Obecnie nasza firma jest znanym i cenionym dostawcą sznurów profilowych wytłaczanych. Pomimo dużej konkurencji nasze wyroby zdobyły uznanie w wielu renomowanych firmach między innymi przemysłu stoczniowego oraz przetwórstwa spożywczego. Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, dzięki czemu każdy klient może liczyć na naszą fachową pomoc, staramy się tak doradzić naszym odbiorcom aby każdy był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Nasze doświadczenie w branży, pozwala nam na stworzenie każdego profilu według dostarczonych przez klienta rysunków i wzorów.

Specjalizujemy się w wyrobach z gumy technicznej, EPDM i silikonu porowatego spienionego. Gumy te znalazły zastosowanie między innymi w:

uszczelkach do każdego typu drzwi komór wędzarniczych,

uszczelkach do drzwi chłodni przesuwnych i rozwieranych,

kołach gumowych skórowaczki Maja, Weber, Tauzent i Grassele.

uszczelkach do masownic próżniowych,

uszczelkach do nadziewarek, kutrów i mieszałek.

Dzięki naszej pozycji na rynku krajowym posiadamy konkurencyjne ceny, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i bardzo dokładnym wykonaniem. Naszą największą zaletą jest szybki termin realizacji. Najwyższym wyzwaniem dla nas jest to aby każdy klient z zadowoleniem powracał do naszej firmy z kolejnymi zamówieniami.

 

Galeria

Uszczelki gumowe

Uszczelki silikonowe

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u