PROFI-PARKIET Grzegorz Zemsta

Dodaj |

O FIRMIE

Firma Profi-Parkiet zajmuje się układaniem parkietów od ponad 20 lat. W chwili obecnej zatrudniamy wykwalifikowanych parkieciarzy. Maja oni praktykę w układaniu parkietów zdobytą na budowach w Niemczech, przy zastosowaniu zachodnioeuropejskich norm jakości.

Pracujemy wykorzystując profesjonalne niemieckie kleje do parkietu firmy Murexin, Wakol i Maximus oraz lakiery firmy Oli oraz Deva, LOBA czy Berger-Seidel.

Bezpyłową technologię szlifowania zapewniają nam niemieckie maszyny szlifierskie firmy LÄGLER. Korzystając w tej materii z długoletnich doświadczeń, oferujemy profesjonalną renowację starych parkietów, w tym również zabytkowych.

Firma Profi-Parkiet to nie tylko doświadczenie nabyte poprzez wieloletnią praktykę. To również długotrwała współpraca z europejskimi liderami w tej branży.

Nasze kontakty z firmami BEMBE-PARKETT i HAMBERGER SPORTBODEN (obecnie posługująca się markami HARO) to wzajemna wymiana doświadczeń, technologii, współpraca wykonawcza i pomoc produkcyjna. To również eksport i import.

Marki naszych partnerów to gwarancje jakości produktów oraz technologii montażu. Podobnie jak oferta naszej firmy oferta naszych partnerów jest bardzo szeroka. Ich prezentacji możemy dokonać w siedzibie naszej firmy.

 

 

KATALOG

Firma Profi-Parkiet oferuje parkiety:

– Meisterparkett

– mozaika tradycyjna

– Stabilette

– klepka parkietowa

– Stabilo

– Favoriteparkett

– Rezidenzparkett

– parkiety z dębu przypalanego

– deska podłogowa trójwarstwowa

– taflowe trójwarstwowe, intarsjowane, bordure

Profi-Parkiet to także podłogi sportowe z nawierzchnią drewnianą lub nawierzchnią z PVC i linoleum.

     

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u