“Promar International” Szkoła Języków i Zarządzania

Dodaj |

Informacje

20 lat doświadczeń w nauczaniu języków obcych. Ponad 60.000 zadowolonych uczestników.

GWARANCJA JAKOŚCI

Szkoła Języków i Zarządzania PROMAR-International posiada AKREDYTACJĘ PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY w zakresie prowadzenia kursów języków obcych.
Akredytacja to potwierdzenie przez Kuratora Oświaty spełnienia przez naszą Szkołę ściśle określonych, wysokich kryteriów jakości w zakresie nauczania języków obcych, celem utrzymania jak najwyższych standardów.

Poraz czwarty Szkole PROMAR-International został przyznany tytuł “SOLIDNEJ FIRMY”- 2007, 2008, 2009, 2010 przyznany za rzetelność i wiarygodność prowadzonej działalności.

Kolejnym potwierdzeniem jakości świadczonych przez naszą Szkołę usług, to wdrożenie i certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością według norm ISO 2001:2008.

Zarówno Akredytacja Kuratora Oświaty, Certyfikat ISO, jak i tytuł “Solidnej Firmy dają Państwu gwarancję jakości i profesjonalizmu Szkoły oraz są argumentem za obdarzeniem naszej Szkoły pełnym zaufaniem.

PROMAR-International

Oferuje bogaty, zintegrowany program edukacyjny adresowany do dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, nauczycieli, specjalistów różnych branż i kadr zarządzających w zakresie:

  • Kształcenia nauczycieli-tłumaczy języków obcych w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. Specjalności: język angielski, język hiszpański, język francuski, język włoski
  • Kursów językowych: ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, SZWEDZKI
  • Międzynarodowych egzaminów językowych: British Council, Goethe-Institut, Institiuto Cervantes, Centre International D’études Pedagogiques, Universita’ di Siena.
  • Kursów metodycznych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli
  • Szkoleń

MISJA

KSZTAŁCI profesjonalną kadrę zarządzającą i nauczającą.
UCZY sztuki komunikacji i porozumiewania się w językach obcych.
POMAGA klientom i pracownikom w stałym rozwoju i uzyskiwaniu coraz większych korzyści.

WARUNKI DYDAKTYCZNE

Siedziba Szkoły i Kolegium PROMAR-International przy ul. Bohaterów 12 w Rzeszowie to nowoczesny budynek spełniający najwyższe standardy europejskie. Jest świetnie dostosowany do nauczania języków obcych, kształcenia nauczycieli-tłumaczy języków obcych i tłumaczeń symultanicznych z wykorzystaniem urządzeń audiowizualnych najnowszej technologii. To nie tylko szkoła i mury, to centrum różnorodnych kultur przybliżanych naszym kursantom i studentom, to kontakt z lektorami obcojęzycznymi oraz kulturą różnych narodowości.

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u