PROTECH SP. Z O.O.

Dodaj |

Galwanizernia Protech

Firma Protech jest polską spółką, kapitałowo związaną z Grupą Rejs. Należy do grona największych firm galwanotechnicznych w Europie Środkowo – Wschodniej. Świadcząc usługi w zakresie galwanicznego nakładania powłok dekoracyjnych na metale wypracowała autorski system realizacji usług i wewnętrzną technologię w oparciu o komponenty najlepszych światowych producentów.

Strategia firmy Protech

Strategicznym celem spółki Protech jest budowa polskiej grupy galwanizerni opartej o silną markę Protech, skierowaną na wzrost sprzedaży usług na rynkach zagranicznych. Firma Protech skupia swoją działalność na celach strategicznych: rozbudowa i unowocześnienie istniejącej fabryki powłok galwanicznych oraz budowa nowych zakładów w Polsce i na wschodzie europy.

Wypełnienie naszej strategii oraz celów jest wspierane poprzez:

* Wyszukiwanie nowych Klientów i określanie jak najlepszych sposobów spełnienia ich potrzeb

* Doskonalenie komunikacji z Klientem.

* Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi tak aby klient nie był obciążony ewentualnymi problemami podczas realizacji

* Ciągły nadzór nad procesami przebiegającymi w firmie

* Rozwój asortymentu i jakości produktów

* Dbanie o zysk, obniżając koszty

* Dbanie o prestiż i wizerunek

* Ochronę środowiska i warunków pracy

 

Technologia

Profesja jaką jest galwanotechnika nierozerwalnie związana jest z chemią. Galwanizacja jest tą dziedziną przemysłu, która wymaga staranności i precyzji. Jakość filtracji, wody, środków chemicznych i technologia mają bezpośredni wpływ na pracę krąpieli galwanicznych i w efekcie powłoki galwanicznej. Wyłącznie profesjonalne, wysokowydajne automaty galwaniczne zapewniają ciągłość i powtarzalność produkcji. Skomplikowany proces galwaniczny zależy od wielu czynników do kluczowych należą rodzaj i powierzchnia metalu, oraz prąd. Jakość zadawanego prądu jest uzależniona od prostowników i urządzeń towarzyszących, dlatego przy procesie produkcji korzystamy wyłącznie z urządzeń markowych producentów.

Wypracowaną pozycję na rynku zawdzięczamy naszej kadrze technologów, która utrzymuje prace kąpieli w trybie ciągłym co zważywszy na delikatną chemiczną materię jest nieosiągalne dla firm konkurencyjnych. Ważnym czynnikiem jest na bieżąco modernizowany park maszynowy. Technologię opracowaliśmy wspólnie z najlepszymi w branży laboratoriami. W procesie produkcji powłok galwanicznych korzystamy wyłącznie z komponentów czołowych producentów, dbając o spokój naszych klientów i środowisko naturalne.

 

Klienci

Galwanizowaliśmy dla

Wykonanie powłoki galwanicznej o odpowiedniej jakości, wymaga wiedzy, umiejętności i odpowiedniego zaplecza technologicznego. Barwa, twardość, odporność i ewentualne wybłyszczenie powłoki dla produkcji wieloseryjnej powinna być jednakowa. Korzystając z najnowszych osiągnięć galwanotechniki, możemy nanosić powłoki na metale o skomplikowanych kształtach i na wielkoformatowe powierzchnie płaskie, co świadczy o naszych umiejętnościach galwanotechnicznych. Profesjonalizm i jakość jaką oferujemy, doceniają nasi klienci.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u