PROTECH Wytwórnia Kotłów Grzewczych

Dodaj |

  • O Firmie
  • Produkty

Wytwórnia Kotłów Grzewczych Jan Krupnik, jest prywatną firmą produkcyjną, od początku swej działalności w 1994 roku stawia na rozwój, inwestując w nowe technologie wytwarzania oraz podnosząc kwalifikacje kadry pracowniczej. Firma jest znaczącym producentem stalowych kotłów centralnego ogrzewania na paliwa stałe które dostępne są pod firmową marką Protech Gierałtowice oraz pod makami własnymi sieciowych hurtowni instalacyjnych.

Spełniające surowe wymogi ochrony środowiska kotły o mocach od 10 do 1200 kW, ogrzewają tanio i niezawodnie domy jednorodzinne, osiedla mieszkaniowe, zakłady, szkoły, kościoły. W ofercie znajdują się zarówno kotły tradycyjne, jak i nowoczesne konstrukcje z podajnikami i zasobnikami paliwa. Bazując na opiniach klientów oraz trendach na rynku instalatorskim, modele kotłów są sukcesywnie modernizowane, kolejne generacje są bardziej ekonomiczne, wytrzymałe oraz przyjazne dla użytkownika.

Zaawansowane zaplecze personalne oraz technologiczne pozwala na realizację zleceń kontraktowych dla firm produkcyjnych. Laserowe cięcie stali na trzech maszynach Trumpf, gięcie blach na czterech prasach krawędziowych, spawanie robotem spawalniczym oraz przez zespół certyfikowanych przez TUV spawaczy.

Zakres działalności:

– Produkcja kotłów marki Protech i innych

– Produkcja wymienników kotłów wg normy EN303-5 próba 4 bar dla krajowych producentów kotłów c.o.

– Produkcja nierdzewnych wymienników kotłów na paliwa stałe EN303-5 próba 6 bar dla zagranicznych producentów kotłów c.o.

– Produkcja podzespołów ram naczep samochodowych

– Usługi cięcia laserowego i gięcia

EKO DUO

z podajnikiem ślimakowym i dodatkowym rusztem wodnym


Eko Duo

KARO DUO

z podajnikiem tłokowym i dodatkowym rusztem wodnym


KRUK/W

górnego spalania z ręcznym załadunkiem


KRUK/W

KRUK

górnego spalania z ręcznym załadunkiem


KRUK

KIER

górnego spalania z ręcznym załadunkiem


KIER

STK/M

dolnego spalania z ręcznym załadunkiem


STK/M

KARO

Karo z podajnikiem tłokowymCopyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u