PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego

Dodaj |

O NAS

Grupa Kapitałowa Protektor specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości obuwia ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa: bezpiecznego, zawodowego, strażackiego i trekkingowego dla szerokiego spektrum odbiorców głównie z obszaru Unii Europejskiej, ale także Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Portfolio produktów zawiera również modele dedykowane do klientów niszowych, jak np. obuwie dla młodzieży, a docelowo również do innych grup jak myśliwi czy motocykliści.

 

NASZE SPÓŁKI

Obecnie w skład Grupy Kapitałowej Protektor wchodzą spółki: PROTEKTOR S.A.  z siedzibą w Lublinie, Abeba Specialschuh-Ausstatter GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy),Inform Brill GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy) oraz Prabos Plus a.s. z siedzibą w Slavicinie (Republika Czeska).Grupa posiada 4 zakłady produkujące obuwie: 1 w Polsce i Republice Czeskiej oraz 2 w Mołdawii.

 

Z CZEGO JESTEŚMY DUMNI

Posiadamy własne biura projektowe (w Polsce, Czechach, Niemczech), w których możemy zaprojektować, każdy, nawet najbardziej zaawansowany model obuwia spełniający indywidualne życzenia i upodobania klienta. Dzięki nowym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obuwia oraz własnym laboratoriom (Polska, Czechy, Niemcy) sprawdzającym jakość wykonania, użyte materiały, parametry użytkowe bierzemy pełną odpowiedzialność za produkt.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u