Pruderia Striptease Club

Dodaj |

O klubie

Od wielu lat we Wrocławiu, a od kilku miesięcy także w Poznaniu, kluby gogo Pruderia otwierają podwoje przed wszystkimi spragnionymi estetycznych, a zarazem ekscytujących przeżyć. Zamiast głośnego, zatłoczonego klubu, proponujemy kameralną, prawie intymną atmosferę. Spędzanie u nas czasu to gwarantowany relaks i odpoczynek w towarzystwie sympatycznych i wyjątkowo pięknych dziewczyn.

Takie warunki pozwalają na swobodne rozmowy – zarówno w gronie przyjaciół, jak i te o bardziej biznesowym charakterze. Trudno w końcu wyobrazić sobie miejsce przyjemniejsze niż to, jakim są nasze kluby. Niezależnie od tego, czy to po prostu rozluźniający drink po pracy, spotkanie z kontrahentem, a nawet pożegnanie z kawalerskim stanem – nasi klienci zawsze mogą liczyć na doskonałą zabawę.

W Pruderii striptease traktujemy jak dziedzinę sztuki. Połączenie zmysłowego tańca, wdzięku dziewczyn i unikalnego klimatu żadnego z naszych gości nie pozostawi obojętnym. Nie można jednak powiedzieć, że w naszych klubach gogo brakuje emocji. Nieustanne występy tancerek na scenie, a także indywidualne pokazy (pełen striptiz), to doskonały sposób na zapewnienie sobie mocnych wrażeń.

Jeżeli brzmi to zachęcająco, odwiedź nas. Wystarczy zajrzeć raz, aby już nigdy nie mieć wątpliwości do jakiego klubu zawsze warto wracać. Striptease Club Pruderia zaprasza.

Lokal znajduje się w samym centrum Wrocławia, nieopodal Rynku na ul. Ofiar Oświęcimskich 46, zapewniając dogodny dojazd. Klub Nocny Pruderia poprzez swój charakter wypełnia dość istotną lukę na rynku wrocławskich lokali rozrywkowych (szczególnie takich jak kluby nocne). Pruderia powstała z myślą o wymagającej grupie gości, którzy lubią spędzać swój wolny czas w miejscu o nienagannym wystroju, gdzie profesjonalna obsługa jest w stanie zadowolić najbardziej wyszukane gusta smakowe, a klient przy dobrym drinku i aromatycznym cygarze ma okazję delektować się pięknem kobiecego ciała. Niesamowita i gorąca atmosfera tworzona przez nasze showgirls skłania do zanurzenia się w niej, więc nie bądź zdziwiony, gdy wychodząc z klubu nocnego zastaniesz słońce już wysoko na niebie – to może świadczyć tylko o dobrej zabawie, a właśnie to pragniemy Tobie zaoferować.

Klub Pruderia posiada bogato zaopatrzony bar, oferuje pomieszczenie VIP, jest lokalem klimatyzowanym i w pełni monitorowanym, a bezpieczeństwo naszym klientom zapewnia profesjonalna agencja ochrony, która dbając o porządek potrafi jednocześnie uszanować intymność wyselekcjonowanego przy wejściu klienta.
Organizujemy imprezy okolicznościowe i wieczory kawalerskie. Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe, wystawiamy faktury VAT.

 

Menu

Klub nocny Pruderia ma zaszczyt współpracować z następującymi markami:

 

 

Nasze Kluby

Night club Pruderia 
Poniedziałek – Sobota: 21.00-4.00

WROCŁAW: 
tel.: (+48) 71 343 06 02,
e-mail: pruderia@pruderia.com.pl
ul. Ofiar Oświęcimskich 46
50-059 Wrocław

POZNAŃ:
tel.: (+48) 61 850 14 87,
+48 505 298 762
e-mail: poznan@pruderia.com.pl
ul. Półwiejska 24, 61-888 Poznań

Zapraszamy na niezapomniane wieczory do Night Club Pruderia. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, prosimy o wiadomość e-mail lub kontakt telefoniczny. W możliwie najszybszym czasie, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z Night Club Pruderia.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u