Prywatna Praktyka Lekarska Jerzy Kochański

Dodaj |

O Firmie

Jerzy Kochański to jeden z najbardziej profesjonalnych i doświadczonych lekarzy anestezjologów. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna nauka to czynniki, które mają wpływ na poziom profesjonalizmu lekarza. Kluczową rolę gra również podejście do pacjenta – Lekarz medycyny Jerzy Kochański jest osobą empatyczną oraz pełną zrozumienia, dlatego też każda osoba może liczyć na ludzkie podejście oraz przyjazną atmosferę podczas badania.

 

Oferta

Anestezjolog Jerzy Kochański oferuje swoim pacjentom profesjonalne badanie mózgu, które nazywane jest badaniem EEG lub też elektroencefalografią oraz intensywną terapię.

Badanie EEG polega na rozmieszczeniu na skórze głowy specjalnych elektrod, których zadaniem jest dokładne monitorowanie oraz analizowanie aktywności mózgu.

Przygotowanie do badania jest bardzo ważne – nie można spać przez 24 godziny przed zabiegiem. Nazywane jest to deprawacją snu. Po drugie – przeddzień badania EEG należy dokładnie umyć głowę oraz nie nakładać żadnych żelów, kremów oraz lakierów.

Jerzy Kochański oferuje badania EEG zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 
 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u