Prywatny Gabinet Chirurgiczny. Popow Andrzej Duomed

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510

  • O GABINECIE
  • GABINET STOMATOLOGICZNY
  • GODZINY OTWARCIA

Gabinet specjalizujący się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych oraz usuwa zmiany skórne z niezbędna histopatologią /diatermia/,badanie USG Color Doppler,usuwanie wrastających paznokci.Gabinet wykonuje również skleroterapię żylaków odbytu czyli hemorrhoidów,w trakcie rektosktopii.

Rezultaty leczenia żylaków

Skleroterapia to metoda polegająca na podaniu do światła żylaka specjalnego środka /sklerosantu/, który powoduje uszkodzenie ściany żylaka i jego zarośnięcie. Użyty sklerosant może być w postaci płynu oraz tzw.piany.Ja używam tylko piany.

W celu uwidocznienia chorej żyły używa się specjalnych urządzeń. Małe żyłki uwidacznia się za pomocą podświetlacza, natomiast większe żyły kontroluje się za pomocą USG Doppler. Aparat USG jest niezbędny do oceny wydolności żył oraz do kontroli procesu podawania leku .

Zabiegi skleroterappii żylaków odbytu odbywa się ambulatoryjnie,z zastosowaniem specjalnego rektoskopu z torem wizyjnym.

LEKARZ STOMATOLOG: Irena Grygoruk-Popow

Gabinet stomatologiczny /DUOMED/ oferuje leczenie zachowawcze zębów,protetykę w tym protezy szkieletowe,korony porcelanowe,wybielanie zębów,piaskowanie zębów,kontrola procesów leczenia za pomocą radiowizjografii cyfrowej.Posiadam również kamerę wewnątrzustną ,która pozwala na koordynację leczenia z pacjentem.Posiadam specjalizację z zakresu stomatologii ogólnej.

poniedziałek – piątek: godz 10-16,

soboty: godz 9-15

/od poniedziałku do piatku  godz 10-16,soboty godz 9-15/od poniedziałku do piatku godz 10-16,soboty godz 9-15//

Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u