Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców “WIRAŻ”

Dodaj |

O Ośrodku WIRAŻ

Zdobycie prawa jazdy to inwestycja. Inwestujesz pieniądze, czas. Zainwestuj w nas. Wyszkolimy Cię za rozsądne pieniądze. Dopasujemy godziny szkolenia i jazdy do Twoich codziennych zajęć. Zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności w dobrej atmosferze, przy profesjonalnej pomocy i opiece.

Szkolimy od wielu lat, wiemy jak to robić.

 

Plac Manewrowy

Nasz plac manewrowy o powierzchni 10 tys m.kw. idealnie nadaje się do ćwiczenia manewrów, które występują na egzaminach państwowych.

 

Wyposażenie Ośrodka Szkolenia Kierowców

Sala wynajmowana.
Ilość miejsc w sali: 30

Sala wyposażona jest w modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z telewizora, magnetowidu.

Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi: Dysponujemy unikalnymi zestawami edukacyjnymi z zakresu przepisów ruchu drogowego. Zestaw zawiera wszystkie materiały potrzebne do nauki teorii.
Ponadto umożliwiamy kursantom korzystanie ze stanowisk komputerowych wyposażonych w program do nauki testów egzaminacyjnych.
W czasie wykładów prezentowane są symulacje komputerowe manewrów i sytuacji występujących na drogach, dzięki czemu kursanci znacznie szybciej przyswajają wiedzę.

Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD), na ekranie TV (video VHS).

Dysponujemy 8 stanowiskami komputerowymi, w tym 8 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 8 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 8 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, komputer na każdym stanowisku kursanta, palarnię w pomieszczeniu obok, dostęp do WC,..

Szkoła na swym wyposażeniu posiada także symulator.

 
 Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u