Produkcja kosmetyków kolorowych, producent kosmetyków kolorowych, małopolskie Kraków

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “Emma Cosmetics”

Dodaj |

Firma

Nasza firma działa na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą kosmetyków kolorowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej, profil naszej działalności stanowi nie tylko działalność produkcyjno – handlowa ale także inne różnego rodzaju usługi kooperacyjne.

W naszej firmie nieustannie stawiamy na rozwój. Szukamy nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii, aby zapewnić naszym Klientom produkty najlepszej jakości. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikat Świadectwa Jakości Zdrowotnej (Certificate of Health Quality).

Każdy z tych produktów jest skomponowany tak, aby spełniał oczekiwania Klienta. W swoich recepturach używamy tylko komponentów najwyższej jakości, przyjaznych dla każdego rodzaju cery.

Dostosowujemy produkt do wymagań rynku, przez co staje się on konkurencyjny i doskonały jakościowo. Aby udoskonalać nasze wyroby oraz szukając nowych rozwiązań technologicznych i najlepszych surowców,bierzemy udział w licznych targach branżowych.

Nasi specjaliści doradzą Państwu w wyborze opakowań oraz mas produktów.

Kosmetyki

Emma Cosmetics oferuje szeroką gamę produktów do makijażu:

– Mineralne pudry sypkie matujące i kryjące.

– Matowe cienie do powiek o dużej pigmentacji.

– Perłowe cienie do powiek.

– Satynowe cienie do powiek.

– Diamentowe cienie do powiek.

– Mascary pogrubiające. wydłużające oraz wodoodporne

– Pudry sypkie i prasowane.

– Róże do policzków.

– Błyszczyki perłowe, lustrzane oraz kryjące.

– Pomadki nawilżające i matowe

– Sypkie cienie do powiek

– Eye i deep linery.

– Fluidy kryjące i matujące.

– Korektory kryjące i rozświetlające w sztyfcie.

– Kredki do oczu.

 -Pomadki ochronne owocowe

Emma Cosmetics wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponuje delikatne, aksamitne cienie idealne nawet dla wrażliwych oczu, które mogą być używane zarówno na sucho jak i na mokro. Mają rewelacyjne krycie i wyjątkową trwałość. Kolorystyką podążają za najnowszymi trendami.

   

Proponujemy również znakomite pudry sypkie o nowoczesnym składzie recepturalnym, pozbawionym talku. Pudry te posiadają przyjemne hypoalergiczne kompozycje zapachowe.

Współpraca

Emma Cosmetics współpracuje z wieloma wiodącymi na rynku firmami kosmetycznymi. Oferuje pełny zakres usług produkcyjnych a także consulting z zakresu doboru mas i opakowań produktów oraz pozycjonowania produktu na rynku. Istnieje możliwość konfekcjonowania produktów pod logo / marką Zleceniodawcy, w dostarczonych opakowaniach. Proponujemy również współpracę w zakresie sprzedaży półfabrykatów i produktów jedno i wielokolorowych o różnych rozmiarach i kształtach miseczek wybranych przez klienta.

Receptury i technologie naszych wyrobów tworzymy ściśle pod potrzeby naszych Klientów, aby spełniały wszystkie jego oczekiwania. W trosce o najwyższą jakość usług, w produkcji stosujemy nowoczesne formuły oraz najlepsze, niealergizujące surowce.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u