Przedsiębiorstwo TMD Tomasz Machnio

Dodaj |

O firmie

Przedsiębiorstwo TMD powstało w 1990 roku w Radomiu; nazwę stanowią inicjały właściciela. Podstawowymi dziedzinami działania firmy są: elektrotechnika, elektromechanika, energoelektronika.

 

Oferta

Od 1997 roku zajmujemy się energoelektroniką. Budujemy kompletne systemy zasilania gwarantowanego, akumulatornie przemysłowe, systemy BHS – do wymiany baterii w wózkach widłowych. Prowadzimy serwis trakcyjny – baterii i prostowników do elektrycznych wózków jezdniowych. Produkujemy stojaki i szafy do baterii stacjonarnych, stoły rolkowe do baterii trakcyjnych oraz wiele akcesoriów i elementów wyposażenia akumulatorni. Wykonujemy prace instalatorskie w trudnych warunkach i na wysokości.

W siedzibie firmy prowadzimy:

– warsztat ślusarsko-spawalniczy,
– warsztat elektromechaniczny,
– lakiernię proszkową,
– transport dostawczy i ciężarowy,
– serwis prostowników i baterii do wózków widłowych.

W całym kraju wykonujemy elektryczne prace instalacyjne, szczególnie w trudnych warunkach wymagających stosowania nietypowego sprzętu i/lub technik alpinistycznych:

* Instalujemy siłownie prądu stałego, inwerterowe, UPS’y, agregaty.
* Budujemy kompletne akumulatornie przemysłowe z wentylacją i automatyką sterującą. Montujemy i serwisujemy systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne kontenerów telekomunikacyjnych.
* Projektujemy i wykonujemy kompletne układy zasilania gwarantowanego oraz instalacje elektryczne i teletechniczne.
* Prefabrykujemy rozdzielnice niskiego napięcia, w tym specjalistyczne rozdzielnice prądu stałego, układy obejściowe i rozłączniki bateryjne.
* Produkujemy stojaki i szafy bateryjne do systemów UPS’owych, stoły rolkowe, pola odstawcze, systemy BHS dla wózków widłowych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u