PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “GAMS” STANISŁAW GANCARZ

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • USŁUGI

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “GAMS” Stanisław Gancarz zostało założone 16.09.1996 roku i od tamtej pory do chwili obecnej prowadzi nieprzerwanie działalność gospodarczą.

W chwili obecnej “GAMS” swoją działalność prowadzi w następujących sektorach: usługi transportowe, w tym międzynarodowe i spedycja, sprzedaż paliw, handel hurtowy materiałami budowlanymi, produkcja tarcicy.

 

Wieloletnia działalność naszego przedsiębiorstwa oraz nabyte w tym okresie doświadczanie, pozwoliło na wyselekcjonowanie najważniejszych czynników mających zasadniczy wpływ na wybór i korzystanie z naszej oferty usługowej i handlowej. Do najistotniejszych z nich należy zaliczyć: wysoką jakość produktów i usług, rzetelność i terminowość ich wykonania, a także element kompleksowej oraz dodatkowej obsługi w ramach świadczonych usług.

 

Przedsiębiorstwo “GAMS” swoją działalność prowadzi w Kamieniu (woj. podkarpackie), gdzie mieści się siedziba główna przedsiębiorstwa oraz w oddziale w Pikulicach, gdzie znajduje się skład celny. Główny przedmiot działalności przedsiębiorstwa stanowią usługi transportowe oraz sprzedaż detaliczna paliw. Prowadzona na szeroką skale działalność gospodarcza przedsiębiorstwa “GAMS” skierowana jest zarówno na rynek zagraniczny jak i krajowy, w zależności od rodzaju świadczonych usług i sprzedawanych produktów.

 

I tak, w poszczególnych sektorach działalności będą to:

– stacja paliw (olej napędowy, etylina, gaz oraz sklep) – głównie odbiorcy krajowi, indywidualni i instytucjonalni, użytkownicy samochodów osobowych jak i ciężarowych oraz klienci zagraniczni,

– skład celny – głównie odbiorcy instytucjonalni zagraniczni, w tym z Ukrainy, a w ostatnim czasie kraje Unii Europejskiej oraz w niewielkiej ilości krajowi odbiorcy instytucjonalni kooperujący z firmami zagranicznymi,

– produkcja tarcicy – głównie dla odbiorców indywidualnych na rynku lokalnym,

– sprzedaż materiałów budowlanych – indywidualni odbiorcy krajowi na rynku lokalnym,

– usługi transportowe – odbiorcy krajowi jak i zagraniczni, głównie instytucjonalni.

sprzedaż paliw

Firma nasza posiada własną stacje paliw o wysokim standardzie, oferującą wysokiej jakości paliwo produkowane przez firmę, cieszącą się dobrą opinią na rynku naftowym. Całodobowa stacja oferuje: etylinę, dwa typy benzyn bezołowiowych o wartościach oktanowych 95 i 98, ojej napędowy oraz LPG GAZ. Sklep przy stacji czynny jest 24 godziny na dobę i oferuje szeroką gamę towarów. Każdy klient znajdzie tu obok olejów silnikowych renomowanych firm, również kosmetyki oraz drobne akcesoria motoryzacyjne, także szeroka gamę artykułów spożywczych. Naszym największym atutem jest wysoki standard obsługi klienta. Duży parking, osobny dystrybutor do tankowania tirów, gwarantują szybką i sprawną obsługę.

Jak przystało na dużą stacje, można tu posilić się w barze, w którym specjalnością są pieczone kurczaki przyrządzane według oryginalnego przepisu. Można kupić je również na wynos.

 

skład celny, sprzedaż dywanów

Oferujemy usługi składu celnego w zakresie składowania i sprzedaży towarów. Posiadamy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę dywanów i chodników. Nasze dywany to nowoczesne wzory, bogactwo barw, gęste runo oraz najwyższa jakość.

 

sprzedaż materiałów budowlanych, drewna i nawozów

Nasza firma prowadzi również wysokiej jakości materiałów budowlanych renomowanych firm w Polsce, a także sprzedaż nawozów sztucznych potrzebnych w każdym gospodarstwie rolnym. Towary te cieszą się dobrą jakością i skutecznym działaniem. Prowadzimy także własny zakład drzewny. Świadczymy usługi tartyczne oraz oferujemy tarcicę budowlaną wytworzoną w naszym zakładzie. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i drewna.

 

transport krajowy i międzynarodowy

Oferujemy usługi w zakresie transportu na terenie Polski i całej Europy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę przeszkolonych kierowców, w pełni dyspozycyjnych pracowników obsługi transportu. Gwarantujemy terminowość dostaw ładunków w transportach krajowych i międzynarodowych.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u