Przetwórnia Owoców i warzyw S.A.

Dodaj |

O FIRMIE

Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A. powstała w 1997 roku, jako spółka z polskim kapitałem. Spółka w latach 1998-2004 przeprowadziła modernizację zakładu. Działania modernizacyjne obejmowały prace budowlano-remontowe oraz zakup nowych urządzeń produkcyjnych. W ciągu 8 lat działalności sukcesywnie zwiększyliśmy skup surowców unowocześniając jednocześnie technologie produkcji.

W chwili obecnej Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A. jest nowoczesnym zakładem posiadającym:

– komory wstępnego chłodzenia do przechowywania surowca o temperaturze od 0 °C do -10 °C o możliwości składowania do 100 ton

– komory głębokiego mrożenia o temperaturze -25 °C do przechowywania gotowego wyrobu o możliwościach składowania do 1200 ton

Najważniejszym celem naszej działalności jest:

– skup świeżych owoców i warzyw

– produkcja schładzanych owoców i pulp owocowych

– produkcja mrożonych owoców i warzyw

– produkcja koncentratu soku jabłkowego, z czarnej porzeczki i wiśniowego

– składowanie owoców i warzyw oraz mrożonek spożywczych

Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A. jest nie tylko producentem, ale i eksporterem mrożonych owoców i warzyw, czego potwierdzeniem jest 80% udział eksportu w sprzedaży produktów. Głównymi importerami naszych produktów są kraje członkowskie Unii Europejskiej takie jak, Finlandia, Francja, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania.

 

OFERTA

Oferujemy owoce i warzywa w następujących grupach asortymentowych:

– Owoce i warzywa mrożone

– Owoce schładzane

– Owoce i warzywa świeże

OFERTA

 

JAKOŚĆ

Podstawowym celem naszej działalności jest zaspokojenie potrzeb i wymagań naszych klientów, którzy oczekują od nas możliwości zakupu wartościowych produktów o nienagannej jakości.

Zrealizowaliśmy wiele projektów inwestycyjnych polegających na zakupie nowoczesnych linii technologicznych oraz modernizacji zaplecza socjalnego dla pracowników. Wpłynęło to na dostosowanie zakładu do wymogów sanitarno-higienicznych obowiązujących w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Wysoką jakość i bezpieczeństwo produktu osiągamy poprzez identyfikację, ocenę zagrożeń zdrowotnych oraz stałą kontrolę na każdym etapie procesu produkcji. Zwracamy szczególną uwagę na przestrzeganie higieny i czystości. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów w zakresie mikrobiologii.

Jesteśmy dumni, że wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona przez DQS Polska Sp z o.o., który przyznał Przetwórni Owoców i Warzyw S.A. certyfikat systemu HACCP i BRC.

ZOBACZ CERTYFIKAT

ZOBACZ CERTYFIKAT

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u